پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شهید آیت‌الله رئیسی الگوی رفتاری و ولایتمداری برای مسئولان است

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، فرماندار نوشهر در بازخوانی خاطرات دور دوم سفر آیت الله رئیسی، با بیان اینکه این شهید خدمت به عنوان نمونه رفتاری و ولایتمداری الگوی مسئولان است، گفت: آیت‌الله رئیسی بعد از دیدار مردمی به بندر نوشهر رفتند و با کارگران عکس یادگاری گرفتند و در فرودگاه وقتی محافظ ایشان چتر آورد، چتر را کنار زد گفت، باید همانند بقیه زیر باران باشم.

رستم زرودی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به خصوصیات اخلاقی و رفتاری شهید خادم الرضا و شهید خدمت، اظهار کرد: ایت الله رییسی به سید محرومان شهرت داشت و این لقب برازنده ایشان بود زیرا در رفتار و گفتار ادب را رعایت و همنشین و دلسوز قشر کم درآمد جامعه بود. شهید جمهور واقعا پشتیبان محرومان، فقرا و ضعفا بودند و حتی لحظه‌ای از خدمت به مردم دریغ نمی‌کردند.

وی با اشاره به سفر دور دوم آیت‌الله رئیسی به مازندران در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت به شهرستان نوشهر و دیدار مردمی در مصلای این شهر حاضر شدند، افزود: به قدری ایشان باصفا بود، وقتی بعد از دیدار مردمی به بندر نوشهر رفتند در جمع کارگران قرار گرفته و با آنها صحبت دوستانه داشتند حتی برای یادگار مانده است که عکس دسته جمعی هم گرفتند.

فرماندار نوشهر با مرور خاطرات از سفر دور دوم رئیس جمهور به مازندران  و میزبانی شهرستان نوشهر، یادآور شد: ساعت ۱۷:۳۰ روز جمعه ساعت پرواز آیت‌الله رئیسی برای بازگشت به تهران بود برای بدرقه وقتی وارد فرودگاه شدیم باران شدیدی می‌بارید. ایستاده بودیم؛ تا با ایشان خداحافظی کنیم. وقتی آیت‌الله رئیسی تشریف آوردند باران شدیدی می‌بارید. محافظ ایشان چتر آورد و آیت‌الله رئیسی قبول نکردند؛ گفتند: وقتی مردم زیر باران هستند منهم باید زیر باران بمانم.

وی ادامه داد: آیت‌الله رئیسی تا زمان خداحافظی در کنار بدرقه‌کنندگان زیر باران ایستاد و مسیری را با بقیه پیاده حرکت کرد.

زرودی با ابراز تاثر و تاسف از اینکه ما شخصیتی ولایی، مردمی، با فضایل اخلاقی کریمانه را از دست دادیم، خاطرنشان کرد: اینکه ایشان را با شهید رجایی و شهید بهشتی مقایسه می‌کنند به خاطر مظلومیت و انسان بودن و طرفداری از قشر محروم و ضعیف است.

وی تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی در سخنرانی اخیر خود در مصلای نوشهر تاکید کردند، من خواهان توزیع اعتبارات برای سطح استان هستم و نمی‌خواهم اعتبارات تنها در یک منطقه تخصیص یابد و بقیه مناطق از آن محروم باشند.

فرماندار نوشهر با بیان اینکه با شهادت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی شخصیت بزرگی را از دست دادیم، ادامه داد: مردم نوشهر در روز جمعه سنگ تمام گذاشتند و نزدیک به ۱۵ هزار نفر از نوشهر و شهرهای اطراف به استقبال و دیدار رئیس جمهور محبوبشان آمدند که امروز سربلندیم.

 

لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.