پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شهدا قهرمانان راستین هستند/ دیدار با خانواده شهید مدافع حرم

0

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد حسین زادگان در حاشیه دیدار با خانواده شهید مدافع حرم سعید کمالی با اشاره به اینکه پیکر پاک شهید کمالی که در خان طومان به شهادت رسیده است، پس از سال‌ها به وطن بازگشته است، گفت: شهدای والامقام و عزیز ما که در مسیر صیانت از آرمان‌های انقلاب و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی و حریم حرم آل الله جان خود را در طبق اخلاص نهادند؛ قهرمانان و الگوهای راستین ما هستند.

وی، افزود: همه ما بویژه مدیران و مسئولین باید در خدمت به مردم و نظام، رهرو راه شهدا باشیم.

استاندار مازندران، یادآور شد: تکریم شهدا و خانواده‌های معظم آنان که با صبر و استقامت از دستاوردهای عزیزان خود حفاظت می‌کنند، وظیفه همه ماست.

حسین زادگان گفت: باید به نحوی در راه خدمت به مردم و توسعه و شکوفایی مازندران تلاش کنیم که شرمنده شهدا و خانواده شهدا و ایثارگران نشویم.

در این دیدار که فرماندار مرکز استان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استان و برخی مدیران استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند، پدر شهید کمالی خطاب به استاندار مازندران گفت: تلاش‌ها و فعالیت‌های شما را که در بحران‌های سیل و کرونا انجام دادید درک می‌کنم. از شهید عزیز خود خواستم خدمتگزاران نظام و انقلاب را توفیق دهد.

کد خبر 4963367
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.