پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

شهادت سی و دومین شهید مدافع حرم مازندران تایید شد

روابط عمومی سپاه کربلا خبر شهادت شهید محمدامین کریمیان را تایید و از نحوه شهادت وی خبر داد.

0

 

پایگاه خبری چهاردانگه: حسینعلی رضایی در جمع خبرنگاران درباره خبر شهادت محمدامین کریمیان بهنمیری عنوان کرد: محمد امین کریمیان بهنمیری از نیروهای بسیجی و روحانی بهنمیر بود که ۲۶ خردادماه در منطقه عملیاتی جنوب حلب به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

رضایی، شهید کریمیان را سی و دومین شهید مدافع حرم از استان مازندران اعلام  و اظهار کرد: این شهید به عنوان داوطلب روحانی با طی دوره‌های ویژه نظامی به منطقه نبرد حق علیه باطل اعزام شد.

 

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا در ادامه به نحوه شهادت شهید کریمیان اشاره و افزود: شهید کریمیان بعد از مجاهدت‌های فراوان در مقابله با تکفیری‌ها با اصابت  ترکش گلوله خمپاره شهید شد.

 

رضایی بیان کرد: نیروهای مستشاری ایران تمام تلاش خود را برای بازگرداندن پیکر مطهر این شهید بزرگوار انجام خواهند داد اما تاکنون بخاطر شرایط حساس و نامساعد منطقه بازگشت پیکر مطهر به وطن مقدور نیست.

 

سخنگوی سپاه کربلا در پایان در خصوص آخرین وضعیت مدافع حرم مازندرانی سید سجاد خلیلی گفت: تاکنون وضعیت سید سجاد خلیلی از شهرستان بهشهر مشخص نشده است و به محض دریافت اطلاعات دقیق از وضعیت وی به آگاهی مردم استان و اصحاب رسانه خواهد رسید.

 

استان مازندران تا کنون ۳۲ شهید در دفاع از حریم آل‌الله تقدیم انقلاب اسلامی کرده است./ ایسنا

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.