کد خبر:133733
پ
5599409_551

شناسایی ۱۷۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مازندران

۱۷۷ بیمار با احتمال ابتلا به کرونا، شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز مازندران، در حال حاضر ۸۲۵ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.
همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴۳ بیمار کرونایی با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص و ۱۹۹ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: شبانه روز گذشته ۱۵۴ بیمار جدید مشکوک به کووید ۱۹ در مراکز درمانی زیر مجموعه این دانشگاه پذیرش و بستری و در همین مدت ۱۲۳ نفر هم ترخیص شدند.
دکتر موسوی افزود: هم اکنون ۶۷۵ بیمار جدید کرونایی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری بوده و از این تعداد ۱۶۵ بیمار بدحال با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش ۲۳ بیمار کرونایی جدید، شبانه روز گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: ۲۰ بیمار نیز با بهبودی نسبی برای ادامه مراحل بعدی درمان (قرنطینه خانگی) در منزل مرخص شدند.
دکتر سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را ۱۵۰ نفر اعلام کرد و افزود: ۳۴ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194