پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سه رقمی شدن تعداد مبتلایان جدید در مازندران

دردسرهای کرونایی کماکان ادامه دارد و این روزها با نگرانی‌های در پیش بودن نوروز تجربه می‌شود که لازم است همه با قرار گرفتن در کنار هم به قطع زنجیره کرونا کمک کنیم.

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی سیزدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا را سپری می‌کنیم که بعد از دو روز که تعداد بیماران رو به کاهش بود دوباره روند افزایشی به خود گرفت.

دردسرهای کرونایی کماکان ادامه دارد و این روزها با نگرانی‌های در پیش بودن نوروز تجربه می‌شود که لازم است همه با قرار گرفتن در کنار هم به قطع زنجیره کرونا کمک کنیم.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد:  طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۳  بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد  ۱۲۵ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۴۵۴ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۹۳ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴۲ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار جدید بستری و ۲۷ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۱۲۴ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به ۵۹۶ نفر رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.