پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

سهام کارخانه شن و ماسه کیاسر پس از ۵ سال بازگردانده شد

شهردار کیاسر گفت: پس از ۵ سال ۵۱ درصد سهام کارخانه شن و ماسه شهرداری کیاسر که به سازمان همیاری مازندران واگذار شده بود به این شهرداری بازگردانده شد.

6

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از شمال نیوز، خلیل انتظاری در جلسه شورای اسلامی شهر کیاسر، اظهار داشت: این واحد تولیدی که در مدیریت شهری گذشته به سازمان همیاری و شهرداری‌های مازندران واگذار شده بود, در مدیریت جدید با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی به شهرداری کیاسر بازگردانده شد.

 

وی افزود: با پیگیری‌های شهرداری و اعضای شورای شهر, ۵۱ درصد سهام واحد تولیدی شن و ماسه که در مدیریت شهری گذشته به سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران واگذار شده بود به امول شهرداری کیاسر بر بازگردانده شده است.

 

انتظاری بیان کرد: با فعالیت این کارخانه مشکل تامین، تولید شن و ماسه و مصالح ساختمانی اهالی بخش و شرکت‌های ساختمانی پیمانکاری و راه‌سازی رفع خواهد شد.

 

شهردار کیاسر گفت: شهرداری‌ها نهادهای عمومی هستند و باید برای عمران شهری و درآمدزایی تلاش داشته باشند و متکی به بودجه دولتی نباشند ولی این کار در سطح شهرهایی با درآمد کم بسیار سخت است.

 

انتظاری بیان کرد: پس از ۵ سال ۵۱ درصد سهام کارخانه شن و ماسه شهرداری کیاسر که به سازمان همیاری مازندران واگذار شده بود به این شهرداری بازگردانده شد.

 

6 نظرات
 1. شهروند می گوید

  ایول این کار شهردار خوب بود اقای انتظاری این صحت داره که شما به عنوان بخشدار چهاردانگه معرفی شدید

 2. مطالبه گر می گوید

  باید از زحمات شهردار کیاسر که تلاش های زیادی کرد تا سنگ شکن را بازپس بگیرد تشکر و قدردانی کرد.
  با همکاری و همراهی ما با مسؤولین منطقه پیشرفت بهتری خواهد کرد
  ان شاالله زودتر مشکل خیابان پشت بانک ملی هم حل شود و کسانیکه به ناحق حریم کانال را گرفتند آن را آ زاد سازی کنند

 3. بچه محل می گوید

  به نظرم با توجه به لابی که انتظاری داره می تواند بخش ما را به راحتی مدیریت کنه انتظاری مدیر اجرایی است

 4. كياسر دوست می گوید

  این اگر واقعاً راست باشد بزرگترین کاری است که شهرداری کیاسر در این دوره انجام داد چرا که سنگ شکن شهرداری در دوره مدیریت قبلی کاملاً نوسازی شده بود اما به دلایل نامعلوم بخش زیادی از سهام آن به همیاری شهرداری ها واگذار شده بود اما با بازگشت آن به اموال شهرداری و مدیریت صحیح آن می توان بخشی از درآمد را شهرداری تحصیل کند اما مهم این است که اراده کار و کسب درآمد در شهرداری وجود داشته باشد که با روحیه ای که از شهردار محترم سراغ داریم که مرد کار و عمل است و گماشتن فردی توانمند در کارگاه سنگ شکن این مهم تحقق خواهد یافت .
  از شهردار معزز خواهشمند است دستور فرمایند فضای سبز میدان ولی عصر که تندیس لمپا در آن قرار دارد و در تعطیلات مسافران زیادی جهت ثبت عکس حضور می یابند دستی به سر و گوش آن کشیده شود عید امسال با کاشتن گیاهان تزیینی و گل ها خیلی زیبا شده بود اما الان کاملاً رها شده می باشد واقعاً حیف است و این مسأله باعث می شود تلاش های شهرداری کمرنگ جلوه کند.

  یک خواهش دیگر از آقای انتظاری داشتم و ان این است که کارگران بخش زباله زحمت های زیادی می کشند اما ظاهراً مخزن شیرابه در ماشین حمل زباله نصب نیست و این باعث می شود هر جا خودرو توقف می کند تا زباله را جمع کند شیرابه زیادی در سطح جاده می ریزد که بسیار آزار دهنده است خواهشمند است دستور لازم را صادر فرمایید.
  خداوند همه ی تلاشگران و خادمان ملت را حفظ کند.

 5. پارسا می گوید

  با سلام
  حالا خرید سنگ شکن خوب بود یا بد
  جایی شهردارگفته خرید سنگ شکن لازم نبوده به ضرر شهرداری بوده اما اینجا گفته میشه که مشکل تامین شن و ماسه شهر و بخش با این سنگ شکن حل میشه این دو گانگی جای سوال داره؟؟؟

 6. پارسا می گوید

  انتظاری بیان کرد: پس از ۵ سال ۵۱ درصد سهام کارخانه شن و ماسه شهرداری کیاسر که به سازمان همیاری مازندران واگذار شده بود به این شهرداری بازگردانده شد.

  اقایان شورا .اقای مسِول مالی .اقای حراست. خواهشا اسناد و مدارک مربوط به بازگرداندن ۵۱درصد سهام را بررسی کنید بعد از رفتن شهردارتان نگویید که چنین کاری انجام نشد.
  شهردار قبلی که هنرمندانه این سهام را تقدیم کرد حالا چند سال دیگه نشه بگید که این خبر (برگرداندن ۵۱ درصد سهام)کذب بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.