کد خبر:123134
پ
۶۱۶۱۱۴۵۸

سقوط مرد ۲۹ ساله از ارتفاع در روستای بندبن چهاردانگه و پرواز بالگرد اورژانس

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: زکریا اشکپور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در ساعت ۹:۱۰ صبح امروز چهارشنبه ۷ خرداد با اعلام این خبر به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران به پایگاه‌های اورژانس و هلال احمر کیاسر اعلام شده است. وی تصریح کرد: تیم‌های اورژانس مازندران به محل حادثه در منطقه بندبن اعزام شدند که در این حادثه آقای […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: زکریا اشکپور در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در ساعت ۹:۱۰ صبح امروز چهارشنبه ۷ خرداد با اعلام این خبر به مرکز ارتباطات اورژانس مازندران به پایگاه‌های اورژانس و هلال احمر کیاسر اعلام شده است.

وی تصریح کرد: تیم‌های اورژانس مازندران به محل حادثه در منطقه بندبن اعزام شدند که در این حادثه آقای ۲۹ ساله به دلیل سقوط از یک سطح غیر هم سطح دچار مصدومیت شدید شد.

سخنگوی اورژانس مازندران گفت: تیم‌های امدادی پس از خارج کردن مصدوم از محل حادثه سایر اقدامات لازم پیش بیمارستانی را برای وی انجام دادند.

اشکپور خاطرنشان کرد: جهت تسریع در امر انتقال و به دلیل صعب العبور بودن منطقه به بالگرد دستور پرواز داده شد و این مصدوم توسط بالگرد اورژانس با مراقبت کامل به شهرستان ساری و بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شد.

انتهای پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید