پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

زنگ سپاس معلم در مدارس منطقه چهاردانگه نواخته شد

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، زنگ نمادین سپاس معلم، در تاریخ 15اردیبهشت 1397 در مدارس منطقه، همزمان با مدارس سراسر کشور نواخته شد.

لازم به ذکر است؛ مراسم متمرکز زنگ «سپاس معلم» منطقه، در دبیرستان حضرت خدیجه (س) با حضور مسئولین آموزش و پرورش و مسئولین فنی و حرفه ای کیاسر، همکاران و دانش آموزان دبیرستان توسط شکراله شریعت نژاد، رییس اداره منطقه، به صدا در آمد.

حامد خلیلی معاون آموزشی اداره، در این مراسم ضمن تبریک روز معلم محضر همکاران از زحمات خالصانه و مخلصانه معلمان تقدیر و تشکر کرد.

وی موفقیت های آموزش و پرورش منطقه را مرهون زحمات معلمانی دانست که با پیروی از انبیاء و اولیا در راستای دغدغه های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بر می دارند و با اخلاص و پشتکار هر چه بیشتر به دانش آموزان منطقه خدمت می کنند.

معاون آموزشی اداره با سرودن شعری در وصف معلم ، شغل معلمی را متفاوت با دیگر مشاغل دانسته و گفت: به همان اندازه انسان و انسانیت و علم و معرفت مهم است مقام معلم دارای ارزش و اعتبار و شغلی بسیار سخت و سنگین می باشد.

ایشان ابراز امیدواری کرد که با همت و تلاش دانش آموزان و همکاران، شاهد موفقیت های روز افزون آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه باشیم.

در پایان این مراسم که شامل برنامه هایی از قبیل: نواختن نمادین زنگ سپاس، سرود، قرائت مقاله و… بود؛ هدایای معلمان توسط مدیر دبیرستان و مسئولین آموزش و پرورش اهدا شد.

شایان ذکر است در حاشیه این مراسم از نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان فنی و حرفه ای با حضور ریاست اداره و مسئولین فنی و حرفه ای بازدید بعمل آمد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.