پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

روز بزرگ و راهپيمايي باشكوه همگام با شما خواهيم بود

روز بزرگ و راهپيمايي باشكوه همگام با شما خواهيم بود تا دست در دست يكديگر نمايش ديگري از حضور پرشكوه خويش را به تصوير در آوريم

0

بسم الله الرحمن الرحيم

اينك كه در آستانه آخرين جمعه ماه رحمت و بركت و نيز روز جهاني قدس قرار داريم ، در حالي خود را براي حضوري حماسي و پرشور در راهپيمايي روز قدس عزيز آماده مي كنيم كه غزه در آتش و خون است و ديگر برادران و خواهران فلسطيني ما يا در تبعيد بسر مي برند و يا در اسارت.

اما آنچه امسال روز جهاني قدس را به خاطره ها پيوند خواهد داد اشك چشم كودكان و خون دل مادران فلسطيني نيست كه اوج گيري نفرت و انزجار ملت ها در جاي جاي جهان نسبت به جنايت هاي رژيم اشغالگر قدس و حاميان خيانت پيشه آن است .

با ايمان به تحقق وعده هاي الهي و از جمله شكست و نابودي ظالمان و پيروزي و سرافرازي مظلومان تاريخ در آخرين جمعه ماه مبارك رمضان كه از سوي معمار كبير انقلاب اسلامي روز جهاني قدس نامگذاري شده است اعتقادي راسخ و خلل ناپذير دارم كه مردم نجيب و بزرگوار ساري با حضور يكپارچه خود در راهپيمايي بزرگ قدس ضمن اعلام حمايت مجدد از مظلومان فلسطين بار ديگر نفرت بي پايان خود را از رژيم سفاك و اشغالگر قدس اعلام خواهند كرد .

اينجانب نيز همراه با تمامي خادمان شما در شهرداري  ساري در آن روز بزرگ و راهپيمايي باشكوه همگام با شما خواهيم بود تا دست در دست يكديگر نمايش ديگري از حضور پرشكوه خويش را به تصوير در آوريم .

                                                                                       خادم شما

                                                                        مهدي عبوري –شهردار ساری  

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.