پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

راه ساری کیاسر باز و رفت آمد جریان دارد/ خسارت به بخش کشاورزی چهاردانگه

اسماعیل امینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز آخرین وضعیت منطقه پس از بارش شدید باران و سیل را تشریح کرد.

2

 

اسماعیل امینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه نیوز آخرین وضعیت منطقه پس از بارش شدید باران و سیل را تشریح کرد.

 

بخشدار چهاردانگه در این ارتباط گفت: در حال حاضر جاده اصلی ساری – کیاسر – سمنان باز و رفت و آمد در آجریان دراد. عبور و مرور در این محور روز و شب گذشته بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیل با مشکل مواجه بوده است.

 

امینی درباره وضعیت رههای روستایی منطقه گفت: راه روستایی بند بن و زکریا کلا آسیب دید و وسایل راه سازی برای بازگشایی و ترمیم جاده این روستاها اعزام شدند.

 

مسئول سیاسی بخش در ادامه درباره وضعیت بخش کشاورزی منطقه بعد از وقوع سیل گفت: بندها و نهرهای شالیزاری دچار آسیب دیدگی شدند.

 

وی ادامه داد: محصولات کشاورزی در منطقه پشتکوه و صیفی جات در پایین دست هم دچار آسیب شدند.

 

امینی در پایان عنوان کرد: در روستای مازارستاق بند و نهرهای شالیزاری و یک واحد دامداری دچار خسارت شد.

 

2 نظرات
  1. علی‌سلیمانی‌کیاسری می گوید

    بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
    ممنون از اطلاع‌رسانی

  2. علیرضا می گوید

    مسولین محترم استانی و نمایندگان عزیز بنده به عنوان شورا یک روستا در بخش چهاردانگه شرمنده مردمان زحمت کش این بخش میباشم . ای کاش بجای دخالت در انتصابات کمی به فکر مردمان مظلوم وبی بضاعت این منطقه باشید . موقع گرفتن رای با دادن وعده سر خرمن و نشستن روی کرسی مدیریت همانا . خاموش کردن تلفن همراه موقع حوادث همانا . اگه میشه یک سری به استان همجوار مان سمنان بروید که چگونه در موقع حوادث به کمک مردمان خود می روند .بعضی موقع فکر می کنم که شاید بخش ما متعلق به استان دیگر یا تو نقشه جغرافیایی مازندران نباشیم…… خدا عاقبت همه ما را ختم به خیر کند…. آمین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.