کد خبر:8482
پ
digital

راه‌اندازی سیستم دیجیتال تلویزیونی در دودانگه ساری

طی یک ماه آینده سیستم دیجیتال تلویزیونی در منطقه دودانگه ساری راه‌اندازی می‌شود.

 

به گزارش پايگاه خبري چهاردانگه ساري، داریوش ذلیکانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به وجود 56 روستا و یک شهر در منطقه دودانگه ساری، افزود: این منطقه فاقد امکانات صدا و سیما است.

 

وی با بیان اینکه در برخی از نقاط منطقه دودانگه ساری فقط دو شبکه نمایش داده می‌شود و برخی دیگر چهار شبکه است، اظهار داشت: مقرر شد با همکاری سپاه و بخشدار منطقه دودانگه پس از مکان‌یابی صداوسیما، برای نصب سیستم دیجیتال تلویزیونی برای راه‌اندازی 21 شبکه سراسری صدا و 21 شبکه سراسری سیما در این منطقه اقدام شود.

 

فرمانده سپاه منطقه دودانگه ساری بیان‌ داشت: روز پنج‌شنبه 25 مهر ماه امسال با حضور مدیرکل صداوسیما به‌همراه معاونان مکان‌یابی از منطقه صورت می‌گیرد و  قرار است طی یک ماه آینده سیستم دیجیتال صدا و سیما در منطقه راه‌اندازی شود.

 

ذلیکانی یادآور شد: سیستم دیجیتال صداوسیما در بالاترین ارتفاع منطقه دودانگه روستای مرگاب راه‌اندازی می‌شود.

 

وی با اشاره به بازدید به‌عمل آمده از قارن‌سرا دورترین روستای منطقه دودانگه ساری و روستای بنافت، گفت: مقرر شد با همکاری سپاه و بخشدار منطقه چهار شبکه آنالوگ راه‌اندازی شود.

 

فرمانده سپاه منطقه دودانگه ساری تصریح کرد: همچنین قرار است با همکاری دهیاری و شورای سنگده سیستم دیجیتال در این منطقه نیز راه‌اندازی شود.

 

ذلیکانی خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی ایستگاه تلویزیونی در روستای مرگاب 40 روستای منطقه دودانگه و برخی از روستاهای منطقه چهاردانگه ساری از امکانات سیستم دیجیتال بهره‌مند می‌شوند.

 

وی با اعلام اینکه بحث فرهنگی منطقه از مهم‌ترین دغدغه‌های سپاه محسوب می‌شود، اذعان ‌داشت: با توجه به این مهم پیگیری برای راه‌اندازی سیستم دیجیتال ضرورت دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194