کد خبر:35947
پ
۱۳۹۴۰۳۱۹۰۰۰۱۰۵_PhotoA

راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله محور سوادکوه فاش شد

رئیس داد‌گستری شهرستان سوادکوه‌شمالی از فاش راز قاتل زن و رها‌کننده کودک ۲ ساله در محور سوادکوه خبر داد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه: علی‌اکبر شیر‌سوار دقایقی قبل در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه، با تقدیر از خبرگزاری فارس و رسانه‌های مجازی و مکتوب در انتشار عکس کودک رهاشده در محور سوادکوه و پیگیری برای یافتن والدین احتمالی وی، گفت: با شناسایی عکس کودک مورد‌نظر و ارتباط وی با قاتل توسط یک زن اهل فیروز‌کوه، شاهد اقرار فرد مورد نظر در قتل زن و رها کردن کودک بودیم.

 

وی با بیان اینکه قاتل، انگیزه خود را اخاذی زن مورد نظر از وی ذکر کرد، افزود: رابطه رسمی بین زن مقتول و قاتل شناسایی نشده است و وی انتساب فرزند به خود توسط مقتول و اخاذی از خود را دلیل قتل و رها کردن کودک ذکر کرد.

 

رئیس داد‌گستری سوادکوه‌شمالی از عدم شناسایی مقتول خبر داد و خاطر‌نشان کرد: هماهنگی‌های لازم برای اعزام گروهی به محل سکونت مقتول در شهرستان فیروز‌کوه انجام شده است تا عکس و مدارک لازم برای شناسایی وی جمع‌آوری شود.

 

شیر‌سوار افزود: قاتل، زن مقتول را اهل افغانستان معرفی کرد ولی هیچ اوراق هویتی از او در دست نیست و پیگیری‌های لازم برای شناسایی مقتول ادامه دارد.

 

به گزارش فارس، ساعت یک بامداد ۲۲ فروردین، گشت شبانه نیروی انتظامی شهرستان سوادکوه‌شمالی در محور سوادکوه کودک ۲ ساله‌ای را پیدا کردند.

 

این کودک در محور سوادکوه و یک کیلومتر بعد از شیر‌گاه به سمت زیراب پیدا شد و یک طرف محل پیدا شدن کودک محور اصلی سوادکوه و طرف دیگر پرتگاه بود.

 

مشخصات کودک رهاشده به سیستم آگاهی سراسری فرستاده شده است ولی اطلاعی از خانواده وی به‌‌دست نیامد و اعلام مفقودی وی نیز از طرف والدین یا بستگان این کودک در جایی درج نشده بود.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید