کد خبر:47368
پ
۱۳۰۹۲۳۸۲_۱۷۶۱۵۵۴۹۷۴۱۱۶۲۵۰_۵۰۰۳۰۸۰۲_n

دیدار فرمانده بسیج چهاردانگه با خانواه شهید رادمهر، شهید مدافع حرم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه،سروان پاسدار جواد کردان فرمانده بسیج چهاردانگهبه همراه مهندس شکری رییس منابع طبیعی شهرستان ساری، امروز ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ با حضور در بیت شهید محمود رامهر، شهید مدافع حرم با خانواده محترم این شهید والا مقام دیدار کردند. کردان در این دیدار با تجلیل از فداکاری شهدا و خانواده محترم […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه،سروان پاسدار جواد کردان فرمانده بسیج چهاردانگهبه همراه مهندس شکری رییس منابع طبیعی شهرستان ساری، امروز ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ با حضور در بیت شهید محمود رامهر، شهید مدافع حرم با خانواده محترم این شهید والا مقام دیدار کردند.

کردان در این دیدار با تجلیل از فداکاری شهدا و خانواده محترم آنها گفت: شهدا با خداوند متعال معامله کردند و خریدار این معامله خداوند می باشد. و خوشا به حال کسی که خریدار او الله باشد.

وی گفت: امنیت و آرامش امروز جامعه ما مرهون شهدای مدافع حرم می باشد که در هزاران کیلومتر دورتر از وطن   با داعشیان و تکفیران مبارزه کردند تا شاهد نفوذ آنها در کشور نباشیم.

شهید محمود رادمهر در سوریه در شهر خان طومان  در جنوب حلب در درگیری با داعش برای حفظ حرم حضرت زینب به فیض عظمای شهادت نایل آمد و پیکر مطهرش به خاک وطن برنگشت.
لازم به ذکراست که همسر شهید رادمهر، اهل چهاردانگه و روستای ترکام میباشد.

کلیدواژه : جواد کردان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید