کد خبر:12308
پ
Ali-falah

دکتر فلاح از چهاردانگه نماینده سازمانهای مردم نهاد استان شد

چهارمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان مازندران برگزار و علی فلاح، با ۱۴ رای به عنوان نماینده این سازمان انتخاب شد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، علی شادمان، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران در این جلسه با اشاره به این که تنها در سایه اعتماد به مردم، دموکراسی با همه ابعادش جلوه گر خواهد شد، بیان داشت: اعتماد به مردم، احترام به آراء آنان است.

شادمان، خاطر نشان کرد: انتخابات در ایران اسلامی، نشانگر احترام گذاشتن به فکر، رای و اندیشه مردم و متخب مردم، مورد احترام و وثوق است.

مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران، تصریح کرد: نماینده سازمان های مردم نهاد باید بریا به نمایش گذاشتن چهره و ماهیت راستین این سازمان تلاش نماید و با دستگاه های اجرایی و نهادها و سازمان ها نهایت تعامل را برقرار نماید.

گفتنی است؛ چهارمین دوره انتخابات تعیین نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان مازندران، علی فلاح با ۱۴ رای به عنوان نماینده سازمان های مردم نهاد استان در هیات نظارت، محمد رضا غلامی با ۱۰ رای به عنوان نماینده علی البدل اول و سعید قبادیان با ۶ رای به عنوان نماینده علی البدل دوم انتخاب شدند.

علی فلاح پیش از این دو بار به عنوان نماینده سازمان های مردم نهاد در هیات نظارت استان مازندران فعالیت می نمود.

دکتر علی فلاح اهل روستای نوکنده از توابع دهستان گرماب بخش چهادانگه می باشد.

دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • اهنگری ۲۹ آذر ۱۳۹۳ / ۲:۲۴
  0 0

  از آقای دکتر شیرزاد محمدنژاد کیاسری مدیر عامل موسسه مردم نهاد فضای سبز پایدار به خاطر زحماتی که در شهر کیاسر کشیدند سپاسگزارم.

 • محمد جوادیان ۱ دی ۱۳۹۳ / ۱۲:۱۴
  0 0

  باعث مسرت و شادی ماست حضور بزرگانی از روستای نوکنده در سمت و جایگاههای رفیع جامعه،آرزوی موفقیت و پیروزی برای آقای فلاح داریم.

 • مهدی ۲ دی ۱۳۹۳ / ۱۹:۰۹
  0 0

  آرزوی موفقیت برای همه چهاردانگه ای ها در عرصه های مدیریت استان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید