کد خبر:108782
پ
IMG_20191205_211548_644

دکتر عالیه زمانی کیاسری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، دکتر عالیه زمانی کیاسری برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. دکتر عالیه زمانی به همراهی 200 زن مرکز استان به نمایندگی از 200 هزار زن واجد شرایط رای دادن در این حوزه انتخابیه به همراه خانواده خود برای ثبت نام در فرمانداری ساری […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، دکتر عالیه زمانی کیاسری برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره  مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

دکتر عالیه زمانی به همراهی 200 زن مرکز استان به نمایندگی از 200 هزار زن واجد شرایط رای دادن در این حوزه انتخابیه به همراه خانواده خود برای ثبت نام در فرمانداری ساری حضور یافت.

وی پس از ثبت نام با  حضور در جمع خبرنگاران از نماد انتخاباتی خود به معنای برابری زن و مرد و توزیع برابر کرسی های نمایندگی مجلس بین یک زن و یک مرد رونمایی کرد.

شایان‌ذکر است دکتر عالیه زمانی عضو هیئت‌علمی و دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مازندران و پزشک برگزیده کشور در سال ۹۸ و رئیس هیئت‌مدیره سازمان مردم‌نهاد خیریه همت عالی، رئیس شورای مشارکت‌های زنان مجمع خیرین سلامت استان مازندران و عضو جمعیت زنان نواندیش می‌باشد.

دکتر عالیه زمانی کیاسری در دوره دهم انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت و 20000رای کسب کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194