کد خبر:104180
پ
دو-عابر-پیاده-قربانی-تصادفات-جاده‌ای-در-بابل.jpg

دو عابر پیاده قربانی تصادفات جاده‌ای در بابل

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا؛ هر ۲ تصادف در مسیر جاده جدید بابل به آمل رخ داده است و هر ۲ نفر نیز  در دم جان باختند. مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل به خبرنگار ایرنا گفت: حدود شش صبح امروز طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان […]

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا؛ هر ۲ تصادف در مسیر جاده جدید بابل به آمل رخ داده است و هر ۲ نفر نیز  در دم جان باختند.

مدیر روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل به خبرنگار ایرنا گفت: حدود شش صبح امروز طی گزارشی به مرکز دیسپج سازمان اورژانس بابل  مبنی برتصادف عابر پیاده با جرثقیل  در روستای علی اباد جاده  جدید آمل به بابل ، تکنسین های پایگاه امین آباد به محل حادثه اعزام شدند.

مهدی غلام نیاء بیان کرد: در این حادثه متاسفانه عابر پیاده که زن ۶۰ساله بود به علت شدت جراحات و خونریزی فاقد علائم حیاتی بود و برغم تلاشهای تکنسین های اورژانس  متاسفانه ثمری نداشت.

 وی افزود: همچنین  در گزارش دیگری به سازمان اورژانس بابل مبنی بر  تصادف عابر با خودرو سبک  در عبور علیشاه همین جاده در ساعت حدود ۱۱ صبح   بلافاصله مرکز  اورژانس بابل تکنسین های پایگاه امین آباد را به محل حادثه اعزام کرد .
     
 وی اظهار داشت: در این حادثه هم متاسفانه به علت شدت جراحات و خونریزی زن ۵۹ساله فاقد علائم حیاتی بود و تلاش های تکنسین های اورژانس برای احیا ثمری نداشت.

 یک دانش آموز دختر بابلی روز گذشته در مسیر مدرسه در جاده شهید صالحی در حالی که به گفته شاهدان عینی از ترس حمله سگ ولگرد پا به فرار گذاشته بود، بر اثر برخورد با خودروی در حال تردد در خیابان جان باخت.

بر اساس همین گزارش در سال ۹۵ شهرستان بابل با ۳۶ فوتی عابر پیاده ، در سال ۹۶ با ۲۸ فوتی و در سال ۹۷ با بیش از ۲۰ فوتی در صدر تصادفاف جاده ای در استان مازندران قرار داشته است.

شهرستان ۵۳۶ هزار نفری بابل دارای ۶ بخش و هفت شهر است که تصادفات پی در پی در جاده های این شهرستان موجب نگرانی مردم منطقه و خانواده ها را فراهم کرده است.

جاده های مسیر بابل به آمل، جاده شهید صالحی منتهی به بندپی شرقی، جاده خشرودپی منتهی به بخش بندپی غربی، جاده گنج افروز به بابلکنار منتهی به لفور، جاده بابل به بهنمیر و جاده بابل به قائمشهر از جمله جاده های شهرستان بابل است.

جاده جدید بابل به آمل اگر چه در سال های اخیر تعریض صورت گرفته است و چهار بانده شده ولی متاسفانه بدلیل وجود دوربرگردان های غیر استاندارد خطر تصادفات برای عابران و رانندگان وجود دارد که رفع این مشکل مساعدت مسئولین را می طلبد.

۷۳۴۳/۱۸۹۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194