پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

دومین جشنواره رسانه ای ابوذر در مازندران برگزار می شود

0

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمهدی حق شناس ظهر دوشنبه در نشست رونمایی از پوستر دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مازندران در ساری با اظهار اینکه هدف از برگزاری جشنواره، ملاک برای سنجش و توانایی خبرنگاران انقلابی و تولید محتوای انقلابی برای حفظ دستاوردها ذکر کرد و گفت: اولین دوره جشنواره سال گذشته برگزار شده است.

وی با اظهار اینکه جشنواره دیگری با عنوان سردار صلح با موضوع صلح جهانی در بخش تیتر و خبر برگزار می‌شود، ادامه داد: به برترین‌های جشنواره تندیس و لوح تقدیر و جایزه ارائه و داوری جشنواره طی دو مرحله انجام خواهد شد.

وی همچنین با اظهار اینکه از رسانه برتر نیز در این جشنواره تقدیر می‌شود، به اقدامات بسیج رسانه در هفته دفاع مقدس اشاره و اضافه کرد: غبارروبی گلزار شهدا، تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا، تجلیل از خبرنگاران ایثارگر از جمله اقدامات بوده است.

حق شناس درباره کمک مومنانه بسیج رسانه گفت: ۶۱۴ بسته معیشتی بین ۲۱۴ خبرنگار در استان توزیع شده است، همچنین توزیع ۵۰۰ بسته غذای گرم و۴۹۵ بسته سلامت نیز تحویل شده است.

هادی قنبری دبیر جشنواره ابوذر نیز با اظهار اینکه در سال جاری برای ارتقای کیفیت جشنواره محدودیت‌های اعمال شده است، افزود: قالب‌های جشنواره را محدود کردیم و نگاه تخصصی‌تر به جشنواره داشته‌ایم.

وی مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای ابوذر را تا ۳۰ آبان ماه ذکر کرد و گفت: تاریخ نشر آثار باید از اول بهمن ماه ۹۸ تا ۲۵ آبان ماه ۹۹ باشد و آثار باید حتماً باید نشر داده شود و در هر خبرنگار می‌تواند در هر بخش جشنواره پنج اثر ارسال کند.

قنبری، جهش تولید، اقتصاد مقاومتی، کمک مومنانه، بصیرت و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مسائل صنفی خبرنگاران، کرونا، کمک مومنانه، مدافعان سلامت، مسئول اجتماعی، دستاوردهای انقلاب، ایثار و شهادت، بسیج و حوزه اقدام، بصیرت و امیدآفرینی، مقاومت و مکتب سلیمانی و حقوق شهروندی از جمله موضوعات جشنواره است.

کد خبر 5035115
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.