کد خبر:131269
پ
۲۵۲۹۸۵۴.jpg

دولتی ها درباره اشتغال آمارسازی می کنند

به گزارش خبرنگار مهر، عبداله مهاجر عصر چهارشنبه در مراسم روز صنعت در ساری با اظهار اینکه حقوق گمرکی برای حمایت از تولیدکنندگان کاهش یافته است، ادامه داد: بالارفتن هزینه‌های تولید و قیمت اولیه از مهمترین مشکلات فراروی تولیدکنندگان به شمار می‌رود. وی افزود: به عنوان نمونه میله گرد از کیلویی سه هزار تومان به […]

به گزارش خبرنگار مهر، عبداله مهاجر عصر چهارشنبه در مراسم روز صنعت در ساری با اظهار اینکه حقوق گمرکی برای حمایت از تولیدکنندگان کاهش یافته است، ادامه داد: بالارفتن هزینه‌های تولید و قیمت اولیه از مهمترین مشکلات فراروی تولیدکنندگان به شمار می‌رود.

وی افزود: به عنوان نمونه میله گرد از کیلویی سه هزار تومان به ۱۴ هزار تومان رسیده و این سبب می‌شود تا سود کسب شده توسط تولیدکنندگان کاهش یابد.

وی عنوان کرد: در حاضر تولیدکنندگان برای تأمین مواد اولیه با نقدینگی و سرمایه درگردش مواجه هستند و باید بررسی شود که آیا واقعاً ۴۳ هزار شغل در استان ایجاد شده و اکنون درحال آمارسازی هستیم.

مهاجر با تاکید براینکه باید واقعیت‌ها را مطرح کرد، گفت: تصمیم گیری های مسئولان باید برمبنای واقعیت‌ها باشد و اتاق بازرگانی در کنار بخش دولتی اماده خدمت به مردم است.

کد خبر ۵۰۳۷۲۶۴

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید