پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

دمیدن روح امید در جامعه مهمترین برنامه گام دوم انقلاب است

0

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایرنا، سردار محمد حسین بابایی عصر روز سه‌شنبه در گردهمایی تببین بیانیه گام دوم انقلاب که با شرکت نخبگان، هادیان و سخنوران مازنی در سالن غدیر سپاه کربلا مازندران در ساری برگزار شد، افزود: دشمنان ما به دنبال تخریب روح امید در جامعه با سیاه نمایی عملکرد نظام و ناامید کردن نسل جوان نسبت به آینده نظام و انقلاب هستند.
وی اضافه کرد: امروز به دلیل مشکلات اقتصادی، بیکاری به خصوص بیکاری جوانان تحصیلکرده پیش زمینه نیز برای پیشبرد برنامه ناامید سازی جامعه وجود دارد و برخی نیز با برداشت های عوامانه از این مسایل، به این کار که اهداف دشمنان نظام محسوب می شود، دامن می زنند.
فرمانده سپاه مازندران اظهار داشت: متاسفانه این برنامه ناامید سازی جامعه تا حدودی توانست برخی سنگرها را تسخیر کند، وظیفه ما در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی این است که با برنامه های راهبردی و روحیه جهادی توام با مقاومت عملکرد نظام و پیشرفت‌هایی که در ۴۰ سال اخیر داشتیم را برای مردم تببین کنیم.
سردار بابایی تخریب وحدت و یکپارچگی ملی و تخریب ایمان و باورهای کارساز را از دیگر اهداف دشمنان نظام جمهوری اسلامی دانست و مقابله با این هجمه را از برنامه های گام دوم انقلاب دانست و راهکار موفقیت در این عرصه را تقویت فرهنگ مقاومت دانست.
وی اضافه کرد: برنامه دشمن برای مقابله با نظام جمهوری اسلامی در سال های اخیر تغییری نکرده، ولی آنها برای پیشبرد اهداف خود برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی شیوه های خود را تغییر می دهند و این برنامه ها را مرحله به مرحله تعقیب می کنند.
وی با اشاره به پیشرفت‌های علمی، پژوهشی، نظامی و سایر زیرساخت های دیگر کشور در پس از پیروزی انقلاب اسلامی علت مخالفت دشمنان به خصوص آمریکا با جمهوری اسلامی ایران را همین پیشرفت ها در حوزه های مختلف بیان کرد و این پیشرفت ها را به همراه پشتیبانی مردم از نظام و وجود فرهنگ مقاومت را از عوامل بازدارنده تهاجم نظامی دشمنان به ایران دانست.
فرمانده سپاه کربلا مازندران اضافه کرد: به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس و رهبری داعیانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب اسلامی، کشورمان در ۴۰ سال اخیر به پیشرفت های خوبی دست یافت و هیچ گاه دچار رخوت و رکود نشده و با روحیه شهادت طلبی و دینی جوانان راه خود را ادامه می دهد.
سردار بابایی بار دیگر با تاکید بر تقویت روحیه امید و نشاط در جامعه این برنامه را از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست و خواهان تببین و عملیاتی شدن این برنامه از سوی دلسوزان نظام شد.
در این نشست تعدادی از اساتید و سخنوران حوزه های فرهنگی و اجتماعی به بیان دیدگاههای خود پیرامون تببین بیانیه گام دولت انقلاب و چگونگی اجرایی شدن این بیانیه پرداختند.
۶۹۸۲/‏۱۸۹۹

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.