کد خبر:130901
پ
3495979.jpg

دفاع مقدس الگوی خوبی برای خدمت به مردم است

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر چهارشنبه در مراسم جشنواره شهید رجایی و تلاشگران عرصه خدمت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اظهار اینکه تحریم‌های کنونی در طول تاریخ بی سابقه بوده است، افزود: دولت برای خدمتگزاری به مردم، دفاع مقدس را الگوی خود قرار داده است. وی با بیان اینکه دولت […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر چهارشنبه در مراسم جشنواره شهید رجایی و تلاشگران عرصه خدمت با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اظهار اینکه تحریم‌های کنونی در طول تاریخ بی سابقه بوده است، افزود: دولت برای خدمتگزاری به مردم، دفاع مقدس را الگوی خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه دولت به رغم تنگناهای مالی و تحریمی خود را موظف به خدمت رسانی به مردم می‌داند، یادآور شد: برای تحقق اهداف باید همه دستگاه‌ها پای کار بیایند و در راه خدمت رسانی به مردم تلاش کنند.

وی با عنوان اینکه رضایتمندی مردم سبب تحکیم نظام جمهوری اسلامی خواهد شد و همه دستگاه‌ها برای ایجاد رضایت مردم باید تلاش کنند، ادامه داد: با همکاری و تلاش مدیران و دستگاه‌های مختلف می‌توان بخشی از مشکلات مردم را کاست.

استاندار مازندران با تاکید براینکه باید جلوی برخی فشارهای اقتصادی وارده به مردم را که ناشی از سودجویی ها است، گرفت، یادآور شد: با وفاق و همدلی می‌تواند شرایط سخت جنگ اقتصادی را پشت سرگذاشت و جشنواره شهید رجایی فرصتی برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان است.

حسین زادگان یادآور شد: دستگاه‌های اجرایی براساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی و قضاوت شده‌اند.

کد خبر 5031072

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید