پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

دعوت کارلوس کی روش از امید عالیشاه در اردوی تیم ملی فوتبال

امید عالیشاه بازیکن چهاردانگه ای باشگاه پرسپولیس هم در لیست کارلوس کی روش در این مسابقات قرار داشته و در دو بازی این رقابتها مقابل گوام و هند قرار خواهد گرفت.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از وب سایت رسمی فدراسیون فو‌تبا‌ل، کارلوس کی روش سرمربی پرتقالی تیم ملی فوتبال، 23 بازیکن را برای حضور در رقابتهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت کرد.

 

امید عالیشاه بازیکن چهاردانگه ای باشگاه پرسپولیس هم در لیست کارلوس کی روش در این مسابقات قرار داشته و در دو بازی این رقابتها مقابل گوام و هند قرار خواهد گرفت.

 

امید عالیشاه در حاشیه تمرین تیم ملی فوتبال ایران گفت: خوشحالم که در اردوی تیم ملی حاضر هستم و امیدوارم بتوانم برای تیم ملی کشورم مثمر ثمر باشم و بازی خوبی ارائه دهم.

 

omid-alishah

 

وی افزود:به هیچ وجه گوام را دست کم نمی‌گیریم و در حال حاضر نمی‌توان هیچ تیمی را پیش از آغاز یک مسابقه برنده دانست ولی تلاش می‌کنیم که از این دیدارها پیروز بیرون بیاییم.

 

مهاجم هافبک تیم ملی در پایان درباره شناختش از گوام گفت: گوام حریف ناشناخته‌ای است و ما به هیچ وجه آن‌ها را دست کم نمی‌گیریم هرچند که اعتقاد داریم آن‌ها حریف سطح بالایی نیستند.

 

با توجه به درخواست سرمربی تیم ملی، روابط بین الملل فدراسیون نامه ای مبنی بر درخواست تغییر مکان برگزاری دومین دیدار ایران در رقابتهای انتخابی جام جهانی 2018 روسیه و جام ملتها آسیا 2019 امارات مقابل گوام به AFC و FIFA ارسال کرد و با تأیید کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون بین المللی فوتبال مقرر شد این بازی 12 شهریور ماه و ساعت 19:00 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود.

 

1 نظر
  1. اصغری می گوید

    خبر خوشحال‌کننده‌ای بود. امید عالیشاه تا همین جایش هم که رسیده ما افتخار می‌کنیم اما مسلما تیم ملی چیز دیگری‌ست.امید نباید از هیچ تلاشی فروگدار کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.