کد خبر:127429
پ
۳۳۱۳۶۳۱.jpg

دادستان ها نسبت به تضییع حقوق عامه واکنش نشان دهند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدصادق کریمی شامگاه سه شنبه در مراسم معارفه دادستان آمل با تاکید بر پرهیز از شعارزدگی و قول‌های بدون پشتوانه عمل را یکی از افت‌ها و دلسرد شدن مردم نسبت به نظام وحاکمیت بیان کرد وگفت: در دستگاه قضا باید با قدرت تمام به دنبال دفاع ازاحقاق حق مردم […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدصادق کریمی شامگاه سه شنبه در مراسم معارفه دادستان آمل با تاکید بر پرهیز از شعارزدگی و قول‌های بدون پشتوانه عمل را یکی از افت‌ها و دلسرد شدن مردم نسبت به نظام وحاکمیت بیان کرد وگفت: در دستگاه قضا باید با قدرت تمام به دنبال دفاع ازاحقاق حق مردم به دور از شعارزدگی و افزایش اعتماد به مردم باشیم.

حجت الاسلام اکبری افزود: امنیت زیربنای همه فعالیت‌ها اعم از اقتصادی علمی و آموزشی است و اهمیت آن برکسی پوشیده نیست، براین اساس تمام بخش‌های دستگاه قضائی استان، نیروهای انتظامی نظامی وامنیتی باید نسبت به ارتقا سطح امنیت اهتمام ویژه داشته باشند تا شاهد کمترین میزان ناامنی در جامعه باشیم.

وی همچنین بر حفظ حقوق عامه تاکید کرد و یادآور شد: بنا بر قانون، حفظ حقوق عامه بر عهده قوه قضائیه و دادستان است و دادستان‌ها درکل استان باید نسبت به تضییع حقوق عامه واکنش مناسب نشان دهند.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از مهر، حجت الاسلام ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، «مهدی محمدی» را به عنوان دادستان جدید و عمومی شهرستان آمل معرفی و منصوب کرد.

محمدی، دادستان جدید آمل پیش از این معاون دادگستری آمل فعالیت می‌کرد. محمد کریمی که پیش از این به مدت حدود ۷ ماه دادستان عمومی وانقلاب آمل مسئولیت داشت، به سمت دادستان جدید مرکز مازندران معارفه شد.

کد خبر ۴۹۹۱۳۰۷

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید