پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

خبر فوری: مرگ 4 سرنشین زانتیا در تصادف جاده کیاسر + تصاویر

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: تصادف شب گذشته دو دستگاه خودرو در جاده کیاسر منجر به کشته شدن چهار نفر شد.

1

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ، ذکریا اشکپور در گفت وگو با ایرنا افزود: براثر برخورد دو دستگاه خودرو زانتیا و کامیون در منطقه مازا جاده کیاسر -سمنان تمامی سرنشینان خودرو زانتیا در دم جان باختند.

 

وی ادامه داد: پس از اعلام وقوع حادثه رانندگی در جاده کیاسر شب گذشته، جمعه 30 مرداد 1394 در ساعت 22:37 ماموران پایگاه اورژانس کیاسر به محل اعزام شدند.

 

سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: متاسفانه براثر این تصادف مرد 50 ساله ، کودک 12 ساله، دو خانم 25 و 35 ساله که سرنشینان خودروی زانتیا بودند، در دم جان باختند.

 

این حادثه شب گذشته و در نزدیکی پیچ مازا اتفاق افتاد.

 

جاده کیاسربه عنوان یکی از راههای مواصلاتی و ورودی مازندران به شمار می رود که بدلیل برخوردار نبودن از مسیر مناسب و علائم و امکانات ایمنی، جاده ناامنی برای هم اهالی حاشیه این جاده و هم مسافران به شمار می رود.

 

این جاده کوهستانی و مه آلود به طول 150 کیلومتراز شهرساری تا سمنان است و از این جاده بعنوان مسیر اصلی برای عبور و حضور در استان سمنان و همچنین تردد زائران مرقد امام رضا (ع ) به شمار می رود.

 

tasadof-94-5-30-2 tasadof-94-5-30-17

1 نظر
  1. مرتضی مردانی می گوید

    آیا فقط رانندگان مقصرند چند درصد مسئولین محترم نظر شما چیست آیا این جاده مواصلاتی دو استان شرایط مناسب دارد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.