کد خبر:8814
پ
hevanat-jadeh

حیوانات هم در جاده ساری به کیاسر در امان نیستند!

جاده ساری به کیاسر که به تعبیر بسیاری از مردم این منطقه و حتی مسافران عبوری آن به جاده مرگ شهرت یافته و دیربازی است که بستر بسیاری از تصادفات جاده ای را فراهم می آورد .

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، پایگاه خبری شمال آنلاین طی مطلبی نوشت:

 

جاده ساری به کیاسر که به تعبیر بسیاری از مردم این منطقه و حتی مسافران عبوری آن به جاده مرگ شهرت یافته و دیربازی است که بستر بسیاری از تصادفات جاده ای را فراهم می آورد.

 

این مسیر که سالیان سال مورد استفاده مردم قرار گرفته، در حال حاضر با توجه به حجم بالای تردد از آن و فرسودگی مسیر ، دیگر جوابگوی نیازهای ترددی مردم نیست به همین دلیل ما طی چند مدت اخیر شاهد تصادفات متعددی در این مسیر بوده ایم که غالباً با خسارات جانی همراه بوده است.

 

جالب و البته متأسفانه حتی حیوانات وحشی و اهلی نیز طعمه این مسیر خطرناک می شوند و بارها مشاهده می شود که حیواناتی در کنار جاده به دلیل برخورد با اتومبیل های در حال عبور جان خود را از دست می دهند؛ در یکی از آخرین حوادث مرتبط یک خوک در برخورد با یکی از کامیون های در حال عبور به طرز وحشتناکی جان خود از دست داد. ما این گزارش به این دلیل برای چندین بار تهیه و با تصویر مربوط جهت اثبات آن منتشر می سازیم تا تلنگری بر مسئولین باشد که شاید ندانند در مازندران چنین جاده پرمخاطره ای وجود دارد و یا شاید می دانند و جان انسان ها و مردم این منطقه برایشان اهمیت ندارد.

 

به هر حال اینگونه اتفاقات جاده ای مطمئناً اولین بار نبوده و آخرین باری هم نخواهد بود که به وقوع پیوسته اما ما به رسم وظیفه این گزارش را منعکس می کنیم تا انشالله تدابیر عاجل برای تأمین امنیت مسیر اتخاذ گردد.

 

پایگاه خبری چهاردانگه ساری: تصویر مربوط به تصادف گراز در جاده کیاسر که در پایگاه خبری شمال آنلاین منتشر شده به دلیل نامناسب بودن انتشار نمی یابد.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
 • امیریان ۵ آبان ۱۳۹۳ / ۷:۱۳
  0 0

  با سلام خدمت مدیر محترم سایت . تصویر تهیه شده توسط علیرضا مظفری خبرنگار سیاسی و اجتماعی مازندران و گزارش توسط شعبان وفایی نژاد تهیه شده است.
  ……………………………………………….
  پایگاه خبری چهاردانگه ساری: با سلام و درود و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عزاداری شما دوست بزرگوار،
  تصویر منتشر شده در پایگاه خبری شمال آنلاین از طرف مدیریت پایگاه خبری چهاردانگه ساری برای خوانندگان و کاربران این پایگاه خبری که طیف وسیعی از سنین مختلف را شامل می شود نا مناسب تشخیص داده شده است. مطمئن هستیم که خود مطلب و یاداشت مورد نظر که به قلم آقای وفایی نژاد نگاشته شده، گویا بوده و حق مطلب را ادا می کند.
  از اطلاعاتی که دادید صمیمانه سپاسگزاریم، موفق و پیروز باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید