کد خبر:104840
پ
حکم-شلاق-یک-عضو-شورای-شهر-ساری-تایید-شد.jpg

حکم شلاق یک عضو شورای شهر ساری تایید شد

روابط عمومی دادگستری مازندران روز پنجشنبه با انتشار این خبر به نقل از حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری رییس کل دادگستری استان ، این عضو شورا شهر ساری را ” ع-ذ ” معرفی و اعلام کرد که وی با شکایت یکی از کارمندان به اتهام نشر اکاذیب در دادگاه کیفری ۲ ساری به تحمل ۳۸ ضربه شلاق […]

روابط عمومی دادگستری مازندران روز پنجشنبه با انتشار این خبر به نقل از حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری رییس کل دادگستری استان ، این عضو شورا شهر ساری را ” ع-ذ ” معرفی و اعلام کرد که وی با شکایت یکی از کارمندان به اتهام نشر اکاذیب در دادگاه کیفری ۲ ساری به تحمل ۳۸ ضربه شلاق تعزیری و جزای نقدی محکوم شد.

بر اساس این گزارش ، حکم این عضو شورای شهر ساری پس از بررسی در یکی شعب دادگاه تجدید نظر استان، با اصلاحاتی تائید و قطعیت یافت.

روابط عمومی دادگستری مازندران جزییات بیشتری در باره شکایت و حکم صادر شده منتشر نکرده است.

چند هفته پیش نیز با شکایت منابع طبیعی مازندران رئیس سابق سازمان عمران شهرداری ساری به اتهام تصرف عدوانی ۳۷ هزار و ۷۵۰ مترمربع از اراضی ملی محکوم شد.

رئیس کل دادگستری مازندران تیر ماه سال جاری هم در کنفرانس خبری از ارسال پرونده شکایت از شهردار سابق ساری به دادسرای تهران با توجه انتقالش به تهران خبر داده بود.

شهر ساری با حدود ۵۰۰ هزار نفر جمعیت ۹ عضو شورای اسلامی دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194