کد خبر:112657
پ
حمایت-از-کالای-خارجی-بزرگترین-ضربه-به-اقتصاد-و-اشتغال.jpg

حمایت از کالای خارجی بزرگترین ضربه به اقتصاد و اشتغال کشور است

ایسنا/مازندران فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: همه دستگاه‌ها وظیفه دارند به حوزه علوم دانش بنیان خدمت‌رسانی کنند و حمایت از کالای خارجی بزرگترین ضربه به اقتصاد و اشتغال کشور است بنابراین کشف رمز یک پروژه داخلی می‌تواند باعث تولید هزاران طرح و پروژه فرعی در کشور شود. محمدحسین بابایی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان  اینکه […]

ایسنا/مازندران فرمانده سپاه کربلا مازندران گفت: همه دستگاه‌ها وظیفه دارند به حوزه علوم دانش بنیان خدمت‌رسانی کنند و حمایت از کالای خارجی بزرگترین ضربه به اقتصاد و اشتغال کشور است بنابراین کشف رمز یک پروژه داخلی می‌تواند باعث تولید هزاران طرح و پروژه فرعی در کشور شود.

محمدحسین بابایی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان  اینکه همه دستگاه‌های دولتی در زمان جنگ با دستور امام خمینی (ره) آماده خدمت‌رسانی بودند، اظهار کرد: امروزه مجموعه‌های صنعتی، سرمایه‌گذاری و دولتی برای پیشرفت کشور باید به عرصه جنگ اقتصادی ورود پیدا کنند.
وی تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما هنوز تصور بر این است که باید به دشمن دست دوستی داد. 
فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: دشمن به مثابه گرگی بوده که ذات درندگی دارد و هنوز هم عده‌ای در کشور هستند که نگاهشان به غرب بوده است بنابراین با این نگاه غرب گرایانه کشور پیشرفت نخواهد کرد.
سردار بابایی با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها وظیفه دارند به حوزه علوم دانش بنیان خدمت‌رسانی کنند، گفت: همواره شکوفا کردن کار و تولید نیازمند توسعه علم و صنعت است به عنوان مثال تولید یک محصول در این کشور می‌تواند ده نفر را شاغل کند و حمایت از کالای خارجی بزرگترین ضربه به اقتصاد و اشتغال کشور بوده است.
وی یادآور شد: امیدواریم تمام دانشگاه‌ها به جهاد دانشگاهی تبدیل شوند، مهندسان کشاورزی در زمین چکمه پا کنند و علم خود را به کشاورزان انتقال دهند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید