کد خبر:114208
پ
۸۷۲۸۹۹

حضور پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در منطقه چهاردانگه

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، هم‌زمان با دهه فجر برنامه پیک امید کانون با هدف توسعه عدالت فرهنگی ویژه کودکان ونوجوانان روستایی با  اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در روستاها و مناطق کم برخوردار برگزار می شود. این […]

به گزارش  پایگاه خبری چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران، هم‌زمان با دهه فجر برنامه پیک امید کانون با هدف توسعه عدالت فرهنگی ویژه کودکان ونوجوانان روستایی با  اجرای فعالیت‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در روستاها و مناطق کم برخوردار برگزار می شود.

این برنامه در قالب طرح‌های مختلفی این برنامه را در روستاها و مناطق کم برخوردار روستای و شهری استان اجرا می شود.

هم‌زمان با دهه فجر ۱۰ برنامه پیک امید با حضور مربیان و کارشناسان کانون پرورش فکری  در ۱۰  روستای استان از قبیل: سیمرغ- فر یدونکنار-محمودآباد- نور- نوشهر-تنکابن- نشتارود- نکا و چهاردانگه به اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری برای کودکان ونوجوانان روستایی پرداخت.

بر همین اساس، طرح پیک امید در سومین روز از دهه فجر درروستاهای شهرستان‌های نور، محمودآباد و قائمشهر اجرا شد و در دور بعدی خود در روستاهای شهرستان؛  نکا، سیمرغ و فریدونکنار و چهاردانگه ساری انجام شد.

طرح پیک امید با حضور مدیر کل کانون مازندران، معاون فرهنگی و دیگر کارکنان این اداره کل در مدرسه ابتدایی شهید قاسمی روستای باباکلا چهاردانگه با انجام برنامه‌های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی، اجرای نمایش عروسکی و اهدای کتاب به کودکان ونوجوانان دانش آموز روستایی برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید