کد خبر:10356
پ
hojati-vazir-keshavarzi

حضور وزیر جهاد کشاورزی در بخش چهاردانگه

با رایزنی آقای دکتر سید رمضان شجاعی نماینده محترم شهرستان ساری فردا پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ، آقای محمود حجتی، وزیر جهاد کشاورزی از بخش چهاردانگه بازدید به عمل خواهد آورد.

hojati-vazir-keshavarzi

 

ابراهیم ولاشی عضو شورای اسلامی بخش چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری چهاردانگه ساری اعلام نمود با رایزنی آقای دکتر سید رمضان شجاعی نماینده محترم شهرستان ساری فردا پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ، آقای محمود حجتی،  وزیر جهاد کشاورزی از بخش چهاردانگه بازدید به عمل خواهد آورد.

 

آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی در جمع کشاورزان در حسینیه روستای عقه خیل سخنرانی می نماید و از نزدیک مشکلات کشاورزی بخش چهاردانگه را مورد بررسی قرار می دهد.

 

لازم به توضیح است بخش چهاردانگه دارای ۱۴۷۶۰ هکتار زمین کشاورزی می باشد که از این مقدار ۱۲۰۰ هکتار شالیزاری و ۱۱۰۰۰ هکتار کاشت گندم و جو و نزدیک به ۱۰۰۰ هکتار باغ سیاه ریشه و  ۱۲۵۰ هکتار صیفی جات و بقیه محصولات دیگر  کشت می شود. در سال های اخیر به علت خشکسالی و همچنین سیل به بخش کشاورزی منطقه آسیبب زیادی وارد شد.

 

شهرک دامپروری پشرت از بزرگترین طرح حوزه کشاورزی می باشد که در چند سال اخیر راکد مانده است . امید است با  حضور وزیر محترم این طرح بزر گ اشتغالزا مورد توجه قرار بگیرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید