پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

حضور مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان مازندران در چهاردانگه + تصاویر

دکتر محمدپور، مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان مازندران با حضور در بخش چهاردانگه در محل بخشداری از پیشرفت انتقال گاز به مازندران مطلع و خواهان تسریع در کار شد.

1

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، سلطانی بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه از حضور مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان مازندران در چهاردانگه خبر داد.

 

دکتر محمدپور، مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان مازندران با حضور در بخش چهاردانگه در محل بخشداری از پیشرفت انتقال گاز به مازندران مطلع و خواهان تسریع در کار شد.

 

وی ضمن تقدیر از  مدیریت جهادی شرکت گاز  مازندران و شرکت پیسا به عنوان پیمانکار با بیان اینکه دولت تدبیر امید و وزارت نفت تلاش می کند که با تخصیص و تامین اعتبار لازم در انتقال گاز به منظور خدمت به مردم تسریع نماید به نحوی که مشکل مردم در نیمه اول ۸۶ حل شود . لذا تلاش و کار مضاعف توسط مسئولین و مجریان و همراهی مردم را می طلبد.

وی همچنین در بازدید از کارخانه سیمان کیاسر از مشکلات این کارخانه در چهاردانگه نیز  مطلع شد.

سلطانی بخشدار چهاردانگه ضمن تشکر از مدیر کل صنعت معدن و تجارت مازندران و هیات همراه با بیان این که مردم چهاردانگه و مسئولین نهایت همکاری را با مجریان و شرکت پیمانکاری داشته و دارند گفت: مشکل خاصی از سوی شرکت پیمانکاری انتقال گاز در چهاردانگه جز یک مورد گزارش نشده است.

همچنین سلطانی  از همه مردم شریف منطقه شوراها و دهیاران که با شرکتهای پیمانکاری چه در خط انتقال و چه در خط تغذیه و توزیع همکاری نمودند تقدیر نموده و خواستار همکاری بیشتر به منظور تسهیل و تسریع در کار شد.

 

 

1 نظر
  1. مانی سید جباری می گوید

    با سلام
    ای کاش مسوولین محلی و مدیران استانی سری به شهرک صنعتی کیاسر یا صریحتر بگویم- گورستان صنعتی کیاسر- می زدند و دستکم پرس و جویی هم درباره واحد های صنعتی غیر بدهکار و آماده ی فعالیت آن، که در این شهرک زنده به گور شده اند می کردند.
    دکتر مانی سید جباری، مدیر عامل یکی از این واحدها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.