پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

جولان کرونا در شلوغی سواحل مازندران +فیلم

0

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، در این روزهای گرم تابستانی شاهد روند افزایشی مبتلایان به ویروس کرونا در مازندران و کشور هستیم، آمارهای روزانه نشان از افزایش قابل ملاحظه تعداد افراد بستری در بخش‌های بیمارستان‌های استان است.

 رعایت بهداشت فردی، فاصله‌گذاری اجتماعی و عدم حضور در مراسم‌ها و مکان‌های پرتردد از ابتلا و انتقال کرونا جلوگیری می‌کند که عدم رعایت این موارد  شرایط را به سمت عادی شدن کرونا سوق داده است.

یکی از مراکز پرتجمع برای شیوع ویروس کرونا، می‌تواند سواحل باشد، حضور چشم‌گیر مردم سراسر کشور در سواحل مازندران و بهره‌مندی از این نعمت زیبای خدادادی آن هم بدون ماسک و رعایت پروتکل بهداشتی شهرهای استان را در وضعیت قرمز و هشدار قرار داده است.

شاید مردم تصور می‌کنند که کرونا به پایان رسیده است و فعالیت‌ها و تفریح‌های خود را به مانند روزهای قبل از کرونا انجام می‌دهند، ادامه این روند باعث تعطیلی مشاغل مختلف خواهد شد که با توجه به شرایط معیشتی مردم، قشر عظیم جامع را از لحاظ اقتصادی با بحران جدی روبه رو خواهد کرد.

دور از ذهن نیست که با عدم نظارت صحیح بر سواحل و اجرای پروتکل‌های بهداشتی شاهد روند بیشتر افزایشی تعداد مبتلایان و مرگ حاصل از آن در استان مازندران باشیم، ایجاد محدودیت‌های ویژه کرونایی و الزام استفاده از ماسک توسط مسافران در سواحل از فاجع احتمالی جلوگیری خواهد کرد.

 مدیریت ضعیف مسؤولان در کنترل ویروس و از طرفی عدم رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک توسط مردم خبر از تعطیلی دوباره مشاغل  مازندران و آسیب شدید معیشتی مردم در آینده نزدیک می‌دهد.

با وجود گرمای طاقت فرسای هوا و سخت بودن استفاده از ماسک، مردم برای سلامتی خود و نزدیکان خود و جلوگیری از تعطیلی مشاغل باید استفاده از ماسک و نکات بهداشتی را رعایت کنند تا با موفقیت از این روزهای سخت عبور کنیم.

 /۳۱۴۱/ج/ی


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.