پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

جلالی: ذوب‌آهن شرایط سختی دارد اما نساجی نباید قربانی شود

0


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از مازندران، مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن اصفهان با بیان اینکه این بازی فرصت خوبی است تا از شرایط سخت و پرفشار وارد وضعیتی امیدوارکننده شویم، اظهار کرد: سعی می‌کنیم بازی خوب و محکمی از همان ابتدا داشته باشیم و امیدوارم بچه‌ها بتوانند نتیجه خوبی در بازی فردا کسب کنند تا در روند آینده ما تاثیرگذار باشد.

وی با عنوان اینکه حامد شیری، میلادکمندانی و محمود قائدرحمتی به‌دلیل مصدومیت به این بازی نمی‌رسند، افزود: بچه‌ها از نظر روحی در شرایط خوبی قرار دارند و به آنها امیدواریم.

سرمربی نساجی مازندران در پاسخ به سوالی درخصوص حضور بازیکنان رده پایه در تمرینات بزرگسالان بیان کرد: حدود هفت بازیکن جوان بر سر تمرین ما حاضرند که حتی دو نفر آنها را در لیست وارد کردیم. این روند را ادامه می‌دهیم اما اینکه اگر در کوتاه‌مدت بخواهیم از آنها استفاده کنیم، بستگی به کیفیتی دارد که در تمرینات از خود نشان می‌دهند. در هر صورت باید نسبت به اینکه این تیم تغییر نسل دهد، خیلی متعهد باشیم.

جلالی در پاسخ به سوالی درخصوص اینکه نساجی راحت گل می‌خورد، تصریح کرد: بیشترین اولویت ما در تمرینات دقیقاً همین موضوع است که ما بتوانیم بازی را خوب کنترل کنیم و موقعیتی به حریف ندهیم و همچنین خودمان موقعیت‌سازی کرده و از آن استفاده کنیم. در این بازی می‌توانیم از بازی قبلی خیلی بهتر باشیم.

وی درخصوص فشارها بر روی داوری‌ها گفت: اشتباهات داوری همیشه و همه‌جا وجود دارد. ما هم می‌دانیم که تیم ذوب‌آهن در حال کمک به فوتبال کشور و جوانان است، تیم بزرگ و باسابقه‌ای است و اگر این تیم سقوط کند به ضرر فوتبال است. همه این مسائل را می‌دانیم اما اگر فضاسازی شود از اینکه بخواهیم از این روند جلوگیری کنیم و قربانی بسازیم، چنین چیزی پذیرفته نیست. قبول داریم که ذوب‌آهن شرایط سختی دارد ولی ما نباید قربانی شویم. آن‌چیزی که ما توقع داریم، یک بازی خوب و منصفانه و یک قضاوت کاملاً بی‌طرفانه است. ما چیزی برای خودمان نمی‌خواهیم. نسبت به داور بازی ذهن مثبتی دارم و می‌دانم که ایشان آدم منصفی است.

سرمربی نساجی مازندران خاطرنشان کرد: وضعیت و حالات هواداران را درک می‌کنم و طی چند روز اخیر بسیاری از هواداران را از نزدیک دیدم و با آنها صحبت کردم. این بازیکنان نیاز به حمایت و مراقبت دارند تا ما به مرور بتوانیم از این وضعیت سخت خارج شویم. انشاالله در نیم‌فصل تیم را ترمیم خواهیم کرد.

جلالی با تاکید بر اینکه حدود ۱۰ بازیکن آسیب‌دیده داریم که پنج نفر آنها اصلاً نمی‌توانند بازی کنند و پنج نفر آنها با رسیدگی‌های پزشکی به بازی‌ها می‌رسند، یادآور شد: این‌ها تبعات چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر است. توقع داریم اگر خواهان یک تیم بزرگ هستیم که بتواند در لیگ به‌خوبی رقابت کند، قاعده اول این است که چمن زمین وطنی، طبیعی شود. به آقای حدادیان مالک باشگاه هم گفتم که چمن مصنوعی به نفع ما نیست، نباید این عقیده را داشته باشیم که حریفان در زمین وطنی به‌سختی بازی می‌کنند و به آن عادت ندارند. بیشترین ضرر را تیم ما متحمل می‌شود و این همه بازیکنان آسیب‌دیده در واقع هدررفت سرمایه‌های ماست و انشاالله این زمین درست شود. مسئولان مازندران نیت خوبی دارند و حتماً این کار را انجام می‌دهند.
لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.