کد خبر:105413
پ
جشنواره-انار-اشرف-در-بهشهر-برگزار-می‌شود.jpg

جشنواره انار اشرف در بهشهر برگزار می‌شود

دبیر برگزاری جشنواره انار اشرف بهشهر گفت: این جشنواره از ۸ تا ۱۲ آبان ماه در مجموعه توریستی تفریحی هوتو بهشهر برگزار می‌گردد. به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، رضا مردانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۸۵ غرفه جهت ارائه انواع انار و معرفی تولیدات و صنایع‌دستی منطقه به مهمانان اختصاص یافته […]

دبیر برگزاری جشنواره انار اشرف بهشهر گفت: این جشنواره از ۸ تا ۱۲ آبان ماه در مجموعه توریستی تفریحی هوتو بهشهر برگزار می‌گردد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از ایسنا، رضا مردانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ۸۵ غرفه جهت ارائه انواع انار و معرفی تولیدات و صنایع‌دستی منطقه به مهمانان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: سعی کردیم از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌های بومی این شهرستان در برگزاری جشنواره انار اشرف استفاده شود.

دبیر برگزاری جشنواره انار اشرف بهشهر گفت: حمایت رسانه‌ها و خبرنگاران با بازتاب و انتشار اخبار این رویداد فرهنگی و اقتصادی در شرق مازندران باعث معرفی این جشنواره به مردم استان خواهد شد.

بهشهر ظرفیت تبدیل شدن به قطب تولید محصولات را در کشور دارد

خلیل حقیقی مدیر اداره جهاد کشاورزی بهشهر نیز در ادامه خاطرنشان کرد: این شهرستان با دارا بودن باغات حدود هزار هکتاری انار با چندین گونه متفاوت این قدرت بالقوه را دارد تا با ایجاد صنایع تبدیلی و استقرار آن به قطب تولید محصولات و فرآورده‌های حاصل از آن در کشور تبدیل شود.

وی یادآور شد: از همه مسئولان شهرستانی، استانی و اصحاب رسانه درخواست حمایت در انجام و اطلاع رسانی هرچه با شکوه‌تر این جشنواره را داریم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194