کد خبر:132909
پ
13990619000392_Test_PhotoN.jpg

جاده روستایی محوطه فرودگاه ساری مسدود شد/ اضافه شدن 2 پرواز ساری-مشهد

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سعدالله وطن‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در هفته گذشته موفق شدیم جاده روستایی که در محوطه سایت دستگاه کمک ناوبری فرودگاه دشت‌ناز ساری بود را مسدود کرده تا بتوانیم فرودگاه را محصور کنیم. وی افزود:  درحال حاضر جاده جایگزین زیر بار ترافیک رفت و مردم […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

سعدالله وطن‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در هفته گذشته موفق شدیم جاده روستایی که در محوطه سایت دستگاه کمک ناوبری فرودگاه دشت‌ناز ساری بود را مسدود کرده تا بتوانیم فرودگاه را محصور کنیم.

وی افزود:  درحال حاضر جاده جایگزین زیر بار ترافیک رفت و مردم درحال استفاده از جاده پیرامون فرودگاه هستند.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران  بیان کرد: پروژه زهکشی و فاضلاب با پیشرفت 50 درصدی و پروژه دیوار بتنی با پیشرفت 85درصدی درحال انجام است.

این مسؤول اضافه کرد: بعد از انجام اقدامات لازم بحث نصب دستگاه کمک ناوبری در فرودگاه دشت‌ناز ساری در دستور کار قرار می‌گیرد که نصب آن در شرایط دید کم به خلبان در فرود کمک می‌کند.

وطن‌خواه یادآور شد: پروژه محوطه‌سازی نیز  با اعتبار یک میلیاردی درحال انجام است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با وضعیت پروازهای فرودگاه‌های مازندران، اظهار کرد: درحال حاضر پرواز به اصفهان، مشهد، تهران و اهواز در فرودگاه رامسر در حال انجام است.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران  با اشاره به اینکه تغییری در پروازها نداشتیم، تصریح کرد: تعداد دو پرواز به مشهد در فرودگاه دشت‌ناز ساری اضافه شده  تعداد پروازها در این فرودگاه به 10 پرواز رسیده است.

این مسؤول با تاکید بر اهمیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌های مازندران، خاطرنشان کرد: تمامی پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه‌های مازندران مورد توجه قرار گرفته و برای اجرای بهتر آن بحث حضور ناظران سلامت را در فضای فرودگاهی استان داریم تا این مسائل به‌صورت کامل رعایت شود.

 /86034/غ


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید