پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

توزیع ۲ هزار بسته کمک‌معیشتی در سالروز حماسه مردم آمل + تصاویر

0

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، جابر عسگری در حاشیه رزمایش کمک مؤمنانه در میدان صبحگاه سپاه، اظهار کرد: تعداد ۲ هزار بسته کمک معیشتی و جهیزیه نوعروسان همزمان با چهلمین سالگرد حماسه اسلامی ششم بهمن سال ۱۳۶۰ شهرستان آمل و تقدیم ۴۱ شهید به نیازمندان اهدا شد.

وی با اشاره به توزیع کمک معیشتی در قالب کمک مؤمنانه، افزود: مردم آمل علاوه بر افتخارآفرینی، ایثار و شهادت در کمک به همنوع و نیازمندان از یکدیگر سبقت می‌گیرند و مردم خیرخواه و خیران آملی در سالروز حماسه اسلامی ششم بهمن به یاد نیازمندان بودند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل تصریح کرد: در چهلمین سال گرامیداشت حماسه ششم بهمن به مصداق شعار مرگ بر آمریکا که رهبر انقلاب اسلامی اشاره داشتند مصداق شعار مرگ بر آمریکا خدمت به مردم است، تعداد ۲ هزار بسته معیشتی با شناسایی نیازمندان و جامعه هدف توزیع شد.

این مسؤول ارزش ۲ هزار بسته کمک معیشتی توزیع شده بین نیازمندان را معادل هر بسته ۵ میلیون ریال و در مجموع ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرد و یادآور شد: کمک‌ها در حوزه بسته معیشتی، جهیزیه، ۴۰۰ پرس غذای گرم، ۴۰۰ دست لباس با کمک بسیج سازندگی سپاه و مرکز نیکوکاری کمیته امداد شهرستان آمل جمع‌آوری شد.

عسگری با اشاره به اینکه نیازمندان از سوی مسؤولان پایگاه مقاومت بسیج، کمیته امداد و مرکز نیکوکاری شناسایی شدند، گفت: کمک‌های معیشتی، کالا و جهیزیه با حفظ آبروی مستندان به آنها اهدا می‌شود.

 /۸۶۰۱۲/غ


لینک منبع اصلی مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.