پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

تمامی فرستنده‌های تلویزیونی مازندران دیجیتال می‌شود

1

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران از دیجیتالی شدن فرستنده‌های تلویزیونی مازندران خبر داد و گفت: در حال حاضر 75 درصد فرستنده‌های مازندران دیجیتال است

به گزارش چهاردانگه نیوز به نقل از فارس بهرام حمیدی در با اشاره به اینکه در حال حاضر 75 درصد استان مازندران زیرپوشش فرستنده‌های دیجیتالی قرار دارند، اظهار کرد: این میزان تا پایان سال به 95 درصد می‌رسد.

وی به پوشش فرستنده‌های دیجیتالی در مناطق کوهستانی اشاره کرد و ادامه داد: نصب و راه‌اندازی فرستنده‌های تلویزیونی در اینگونه مناطق به دلیل وجود کوه‌های بلند با مشکل مواجه است و تلاش بر این است تا راهی برای حل این مشکل پیدا کنیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران تصریح کرد: در راستای افزایش ضریب پوشش شبکه‌های دیجیتالی در سطح مازندران، فرستنده‌های تلویزیونی بخش کجور از آنالوگ به دیجیتال ارتقا می‌یابد.

وی گفت: ما به غرب مازندران همانند سایر نقاط منطقه نگاه مساوی داریم و سعی می‌شود تا از توانایی‌ها و استعدادهای هنرمندان مازندرانی بهره بیشتری گرفته شود.

حمیدی خاطرنشان کرد: فرستنده‌هایی که در بخش کجور قرار دارند به دلیل شرایط اقلیمی و آب و هوایی دچار فرسودگی‌هایی شده‌اند که برای ترمیم و بازسازی آن نیاز به تجهیزات است و در این زمینه اقدام می‌شود

1 نظر
  1. قادری می گوید

    امیدوارم فرستنده روستای اراء هم دیجیتال بشه ان شاء الله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.