کد خبر:10983
پ
samsam-alami

تقدیر مسئولین از مرکز آموزش فنی و حرفه ای کیاسر

جلسه ی شورای اداری بخش با حضور حجت الاسلام تیموری امام جمعه کیاسر و امینی بخشدار چهار دانگه و فرماندهی نیروی انتظامی و روسای ادارات منطقه به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 کیاسر برگزار گردید.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 کیاسر، ساعت 9 صبح روز دوشنبه ( 3 آذر 1393 ) جلسه ی شورای اداری بخش با حضور حجت الاسلام تیموری امام جمعه کیاسر و امینی بخشدار چهار دانگه و فرماندهی نیروی انتظامی و روسای ادارات منطقه به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 16 کیاسر برگزار گردید.

 

در این مراسم ابتدا صمصام الدین عالمی ریاست مرکز، گزارشی از فعالیت های سال جاری و برنامه های مرکز ارائه داد.

 

سپس امینی با ارایه  برنامه های بخش و نتایج سفر وزیر کشور توضیحاتی دادند و متعاقب آن مهندس مرادی رییس اداره ی مخابرات و حجت السلام نوری راد  رییس سازمان تبلیغات اسلامی و سروان کاووسی فرمانده ی پایگاه مقاومت پشتکوه به ایراد سخنرانی و اعلام برنامه هایشان پرداختند.

 

در پایان حجت الاسلام  تیموری ضمن تقدیر و تشکر از آموزش فنی وحرفه ای کیاسر در خصوص برگزاری مراسم پرشور عاشورا و زنده نگه داشتن محرم، سخنانی ایراد نمودند.

 

دیدگاه کاربران 5 دیدگاه
 • امیر دانشمند 4 آذر 1393 / 19:36

  برای آقای صمصام عالمی که از بدو تاسیس زحمات زیادی برای فنی وحرفه ای کیاسر کشیدند آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

 • 83عاشق چهاردانگه 4 آذر 1393 / 22:00

  از آقای مهندس عالمی چه در این سمت و چه در سمتی که در جایی دیگر داشتند بخاطر رفع مشکلات مردمان چهاردانگه متشکرم و همچنین از مدیریت چهاردانگه نیوز بابت تهیه این گزارش ممنونم.

 • حنیف 22 آذر 1393 / 17:08

  اقای عالمی واقعا ادم پرتلاش و با تجربه ای هستند

 • عاشق کیاسر 23 آذر 1393 / 19:56

  از زحمات اقای عالمی متشکریم

 • اکبر عمادی 17 مرداد 1395 / 13:50

  بسیار قدردان مرد باسواد و زحمتکش فنی و حرفه ای کیاسر جناب آقای عالمی هستیم خداوند وجود این عزیز را گرامی بدارد و همواره در تمامی سنگرهای خدمت رسانی موفق باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194