کد خبر:3422
پ
setad-eskan

تشکیل جلسه ستاد اسکان فرهنگیان تابستان ۹۳ در چهاردانگه

شریعت نژاد معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی گفتند: تعداد ۸ کلاس درجه یک شهری و روستایی با تمام امکانات شامل یخچال و تلویزیون و دیگر امکانات رفاهی ، آماده پذیرایی از مهمانان تابستانی در منطقه می باشد.

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، جلسه ی ستاد طرح اسکان فرهنگیان تابستان ۹۳ با حضور اعضای ستاد منطقه در دفتر ریاست اداره تشکیل شد.

 

در این جلسه شریعت نژاد معاونت محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره  ضمن قدردانی از حضور فعال اعضای ستاد در طرح نوروزی اسکان، خواهان همکاری برای ادامه پذیرش از مهمانان محترم فرهنگی و دیگر مهمانان عزیز در طرح اسکان تابستانه شدند.

 

شریعت ن‍ژاد اظهار داشت: در تابستان سال گذشته تعداد ۲۹۰ خانوار بالغ بر ۹۵۰ نفر در این منطقه ساکن شدند و امیدواریم که این رقم تابستان امسال افزایش داشته باشد.

وی ادامه داد: تعداد ۸ کلاس درجه یک شهری و روستایی با تمام امکانات شامل یخچال و تلویزیون و دیگر امکانات رفاهی ، آماده پذیرایی از مهمانان تابستانی در منطقه می باشد.

 

معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره گفت: منطقه چهاردانگه با آب و هوای ییلاقی بسیار عالی، مناظر طبیعی بکر، امامزاده ها و بقاع متبرکه، رود و دریاچه، محیط گردشگری سورت، آداب و رسوم و فرهنگ بومی غنی و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی چندین استان به مازندران و … مکان مناسبی برای تفرج و استراحت به حساب می آید که از نظر هموطنان دور نمانده و مورد استقبال مسافران زیادی از سراسر کشور قرار خواهد گرفت. ضرورت دارد تمهیدات لازم و در خور شان مهمانان عزیز فراهم شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید