کد خبر:131017
پ
۱۳۹۹۰۶۲۹۰۰۰۱۱۹_Test_PhotoN.jpg

تداوم روزهای قرمز کرونایی در مازندران

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، نیمه‌دوم تیر ماه امسال بود که آژیر قرمز کرونایی در مازندران روشن شد و طی این مدت سه ماهه همچنان وضعیت استان قرمز است. هفته‌های اخیر نیز باوجود هشدارهای مسؤولان مبنی بر عدم به سفر به مازندران همچنان ترددها به سمت شمال است و پایان […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، نیمه‌دوم تیر ماه امسال بود که آژیر قرمز کرونایی در مازندران روشن شد و طی این مدت سه ماهه همچنان وضعیت استان قرمز است.

هفته‌های اخیر نیز باوجود هشدارهای مسؤولان مبنی بر عدم به سفر به مازندران همچنان ترددها به سمت شمال است و پایان هفته‌ها طبیعت استان پر از مسافرانی است که بدون توجه به توصیه‌ها کوله‌بار سفر بستند.
 از سویی دیگر در برخی از شهرها استفاده از ماسک کمتر مورد توجه است که زنگ خطر جدی محسوب می‌شود.

دکتر سیدعباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۶۷ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۶۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون ۳۸۱  نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۱۰۴ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ بیمار جدید بستری و ۱۵ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۷ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، طی ۲۴ ساعت گذشته در دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل ۸۴ مورد ابتلای جدید داشتیم و همچنین تعداد ۵۱۱ بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سطح استان بستری هستند.

 /۸۶۰۳۴/


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید