کد خبر:131252
پ
۳۴۹۵۹۷۹.jpg

تخصیص ۲۰ میلیارد ریال برای خرید گوشی دانش آموزان نیازمند مازندران

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر چهارشنه در جلسه شورای آموزش وپرورش استان با اظهار اینکه دو میلیارد تومان برای خرید گوشی‌های هوشمند و تبلت دانش آموزان نیازمند تخصیص داده شده است، شمار دانش آموزان فاقد گوشی هوشمند را در استان ۴۰ هزار نفر ذکر کرد. وی با تاکید براینکه تأمین گوشی […]

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر چهارشنه در جلسه شورای آموزش وپرورش استان با اظهار اینکه دو میلیارد تومان برای خرید گوشی‌های هوشمند و تبلت دانش آموزان نیازمند تخصیص داده شده است، شمار دانش آموزان فاقد گوشی هوشمند را در استان ۴۰ هزار نفر ذکر کرد.

وی با تاکید براینکه تأمین گوشی و تبلت آموزشی برای دانش آموزان محروم باید در اولویت کار آموزش و پرورش باشد به تأثیر کرونا بر بخش‌های مختلف اقتصادی در استان اشاره کرد و گفت: ادارات و دستگاه‌های استان باید شیوه‌های جدیدی برای درآمدزایی تعریف کنند.

وی با عنوان اینکه جغرافیای درآمدزایی باید تغییر یاد بر لزوم بهر گیری از ظرفیت نخبگان و شرکت‌های دانش بنیان برای ارتقای وضعیت درآمدی دستگاه‌ها از جمله آموزش وپرورش تاکید کرد و گفت: شیوع کرونا سبب کاهش درآمدهای اقتصادی در استان شده است.

استاندار مازندران یادآور شد: باید از ایده نخبگان و صاحبنظران دانشگاه برای بهبود و ارتقای وضعیت درآمدی استفاده شود.

حسین زادگان همچنین به تأثیر منفی کرونا بر حوزه گردشگری اشاره و اضافه کرد باید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ظرفیت‌های این بخش فعال نگه داشته شود.

کد خبر ۵۰۳۷۰۲۹

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید