کد خبر:3276
پ
99417_larg

تحویل گوساله مرال توسط اهالی دودانگه به اداره محیط زیست ساري

  یک راس گوساله مرال نر توسط اهالی بخش دودانگه شهرستان ساری به اداره حفاظت محیط زیست ساری تحویل گردید.   به گزارش چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساری این کار در حالی صورت گرفت که در ابتدای خردادماه نیز یک راس گوساله مرال ماده توسط مردم بخش […]

 

یک راس گوساله مرال نر توسط اهالی بخش دودانگه شهرستان ساری به اداره حفاظت محیط زیست ساری تحویل گردید.

 

به گزارش چهاردانگه نیوز به نقل از روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساری این کار در حالی صورت گرفت که در ابتدای خردادماه نیز یک راس گوساله مرال ماده توسط مردم بخش چهاردانگه به محیط زیست تحویل شده بود.

 

بهرام فغانی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساری، ضمن تشکر از مشارکت مردم این مناطق و جوامع محلی در حفاظت و حمایت از حیات وحش تاکید کرد: از رفتارهای دوستانه و آشتی جویانه مردم با طبیعت حیات وحش و محیط زیست استقبال می شود.

 

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
 • حسن ابراهیمی کارنامی 31 خرداد 1393 / 16:40

  حضور گرانقدر مدیریت محترم سایت چهاردانگه نیوز
  باسلام و امید توفیق
  بنده حقیر به عنوان رئیس هیات کاراته مازندران از خاک پاک چهاردانگه از سایت وزین شما در حال بازدید بودم از مطالب آن لذت بردم. انشاالله با همدلی همه اهالی فهیم چهاردانگه و با همت و تلاش اهالی قلم و رسانه شاهد پیشرفت سرزمین مادریمان باشیم. مراتب سپاس و قدردانی خودم و تمامی کاراته کاهای چهاردانگه را از همتتان ابراز میدارم. دست حق همراهتان
  ………………………………………………..
  چهادرانگه نيوز: با سلام خدمت جناب آقای حسن ابراهیمی کارنامی رياست محترم هیات کاراته مازندران
  از لطف شما سپاسگزاريم كه به سايت چهاردانگه نيوز سر زديد. بسيار خرسنديم كه فرزندان چهاردانگه نسبت به زادگاه مادريشان اهمیت می دهند و برای آبادانی اش تلاش مي كنند.
  موفق باشيد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194