کد خبر:86141
پ
9341551_424

بهره برداری از آسفالت راه‌ روستایی سعید آباد-عقیه خیل در دهه فجر

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: در دهه فجر امسال ۳۸ کیلومتر راه آسفالت روستایی به بهره برداری می‌رسد. وی افزود: آسفالت راه‌های روستا‌های کریکلا – ازارسی در بابل، انگوران  در چالوس، لوط در آمل ، سعید آباد-عقیه خیل در ساری ، کنت در بهشهر و دوراب […]

پایگاه خبری چهاردانگه نیوز:  سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران گفت: در دهه فجر امسال ۳۸ کیلومتر راه آسفالت روستایی به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: آسفالت راه‌های روستا‌های کریکلا – ازارسی در بابل، انگوران  در چالوس، لوط در آمل ، سعید آباد-عقیه خیل در ساری ، کنت در بهشهر و دوراب شوراب  در  نکا  را از جمله طرح‌های شاخصی است که در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.

نظری با بیان اینکه یک دستگاه پل با اعتباری ۱۰۹ میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسد، گفت: بیش از ۷۸۰۰ کیلومتر از راه‌های مازندران، محور‌های روستایی است که باید نگاه ویژه‌ای به آن‌ها شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران افزود: علاوه بر طرح آسفالت راه روستایی، طرح‌های مختلف دیگری در حوزه راه‌های اصلی و فرعی، فنی و اجرایی و مسکن در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید