کد خبر:107534
پ
بهره‌برداری-از-۴۱۰-پروژه-سازندگی-مازندران-در-هفته-بسیج.jpg

بهره‌برداری از ۴۱۰ پروژه سازندگی مازندران در هفته بسیج

محمد مهدی اقبال پور روز پنجشنبه در نشیت خبری گفت که این پروژه ها در حوزه های مختلف راه سازی از جمله جاده سازی روستایی، محرومیت زدایی، اشتغالزایی و دیگر زمینه ها در نقاط مختلف استان آماده بهره برداری است. وی تحویل ۸۸ پروژه مسکن سیل زدگان استان را از جمله برنامه های هفته بسیج  […]

محمد مهدی اقبال پور روز پنجشنبه در نشیت خبری گفت که این پروژه ها در حوزه های مختلف راه سازی از جمله جاده سازی روستایی، محرومیت زدایی، اشتغالزایی و دیگر زمینه ها در نقاط مختلف استان آماده بهره برداری است.

وی تحویل ۸۸ پروژه مسکن سیل زدگان استان را از جمله برنامه های هفته بسیج  اعلام کرد و گفت : بسیج سازندگی در حوزه مشاغل خانگی و خرد و کلان از جمله پرورش دام، طیور و آبزیان به متقاضیان تا ۱۵۰ میلیون ریال تسهیلات کم بهره یا بلاعوض پرداخت کرده است.

فرمانده بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران افزود: از ۴۰ هزار پروژه تعهد بسیج سازندگی کل کشور در یک سال گذشته یکهزار و ۸۰۰ پروژه مربوط به مازندران بود که تاکنون یکهزار و ۵۶۰ پروژه از این تعداد از سوی بسیج سازندگی به اتمام رسیده است.
وی تعداد گروه های جهادی مازندران در بخش های مختلف را ۸۰۰ گروه اعلام کرد و گفت: حدود هشت هزار نیروی داوطلب در ۲۲ حوزه تخصصی مربوط به توانمندی نیروها در بخش های مختلف فعالیت دارند.
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194