کد خبر:16245
پ
haftsin-thum

برگزاری جشنواره سفره هفت سین در دبیرستان زینبیه کیاسر+تصاویر

امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳، جشنواره سفره هفت سین به مناسبت فرا رسیدن سال نو در دبیرستان شبانه روزی زینبیه کیاسر برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری، امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳، جشنواره سفره هفت سین به مناسبت فرا رسیدن سال نو در دبیرستان  شبانه روزی زینبیه کیاسر برگزار گردید.

 

این جشنواره هر ساله، برای آشنایی دانش آموزان با سنت های خوب گذشته و همچنین در راستای با نشاط سازی مدرسه و ایجاد رقابتی سالم، به صورت هر کلاس یک سفره هفت سین برگزار می گردد.

 

دانش آموزان و دبیران در جشنواره  سفره آرایی هفت سین مشارکت بسیاری خوبی داشتند. با توجه به ایام فاطمیه در شروع سال نو، از نماد های فاطمی در این جشنواره استفاده نمودند.

 

سید محمد مسعودیان زاده، رییس اداره آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، یزدانی مسئول آتشنشانی کیاسر، حامد خلیلی معاون آموزشی منطقه و … از این جشنواره بازدید به عمل آوردند.

 

haftsin-1

haftsin-2

haftsin-3

haftsin-4

haftsin-5

haftsin-7

haftsin-6

عکاس: مجتبی ذوالفقاری

 

دیدگاه کاربران ۳ دیدگاه
 • حميد كياسري ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۷:۴۶
  0 0

  درود بر دست اندرکاران این حرکت ستودنی ،انگار زیبائی را باسفره هفت سین قاب کرده اند وچقدرجذاب ودیدنی است .ای کاش خبرنگار محترم اسامی عوامل برپایی این جشنواره را از قلم نمی انداخت البته این فقط یک نظر هست چون به نظرمن این خبر اسامی برگزارکننده هاش و کم داره. با تقدیم احترام ، حمید کیاسری
  ——————————-
  سلام، ضمن احترام به نظر شما، نزدیک به ۱۸۰ نفر در این طرح مشارکت داشتند و آوردن همه نام ها امکان پذیر نبود . چون کلاس به کلاس و همراه دبیران در این جشنواره شرکت نمودند. و تمام سفره ها چنان زیبا بود و هر کدام پیام خاص داشت که انتخاب سفره هفت سین برتر امکان پدیر نشد و همه برنده این جشنواره مهیج بودند. خلیلی

 • حميد كياسري ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ / ۱۱:۲۴
  0 0

  آقای خلیلی سلام از پاسخ متین و منطقی شما قانع شدم.شاد زی ،پاینده زی

 • محسن فیا ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ / ۱۳:۳۵
  0 0

  قشنگ شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید