پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

برخی از نمایندگان مازندران دچار آلزایمر سیاسی شده اند

شمال نیوز :،«دکتر عالیه زمانی کیاسری» افزود:آنهاییکه بعداز ۴سال فراموشی وعده های سرخرمن خود، قصد دارند مجددا با ترفندهای نخ نما شده آرای مردم را در سبد خود قرار دهند باید بدانند که حافظه مردم قوی تر و دقیق تر از آن است که بتوان باردیگر نظرسیاسی آنها را به خود جلب و جذب کرد….

18

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه، به نقل از شمال نیوز، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه وعده های عمل نشده نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بسیار بیشتر از عملکردشان است خواستار دقت بیشتر مردم در انتخابات هفتم اسفند ۹۴ شد.

 

«دکتر عالیه زمانی کیاسری» افزود:برخی از نمایندگان و کاندیداها در ایام انتخابات با انواع وعده های رنگارنگ سعی می کنند اذهان افکار عمومی را به خود جلب نمایند در حالیکه هیچکدام از وعده هایشان در چارچوب وظایف نمایندگی آنها نمی گنجد.

 

وی افزود: آنهاییکه بعداز ۴سال فراموشی وعده های سرخرمن خود، قصد دارند مجددا با ترفندهای نخ نما شده آرای مردم را در سبد خود قرار دهند باید بدانند که حافظه مردم قوی تر و دقیق تر از آن است که بتوان باردیگر نظرسیاسی آنها را به خود جلب و جذب کرد.

 

دکتر زمانی کیاسری افزود:ظاهرا برخی از این آقایان دچار آلزایمر سیاسی شده اند و فکر می کنند چون مردم برعکس آنان همه روزه با هزارو یک مشکل معیشتی و اقتصادی دست به گریبان هستند،بنابراین دوباره شیفته حرفهای قشنگ آنها می شوند و اقبال عمومی باردیگر به آنها تعلق خواهد گرفت.

 

وی با تاکید بر ضرورت حضور موثر و هوشمندانه زنان در عرصه انتخابات به عنوان نیمی از ترکیب جمعیتی جامعه گفت:نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند و اینک این قشر عظیم از خود می پرسند سهم ما از نمایندگی مجلس چقدراست؟چرا ما نباید در خانه ملت نماینده ای  از جنس خود داشته باشیم؟چه اشکالی دارد از حوزه انتخابیه ای که مثلا دو نماینده دارد ،یک نفر از قشر ۵۰درصدی زنان باشد.

 

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تاکید بر حضور تعیین کننده زنان در عرصه انتخابات مجلس آینده در تمامی حوزه های انتخابیه استان مازندران و بویژه در حوزه انتخابیه شهرستان ساری گفت:الحمداله به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی،زنان و بانوان جامعه ما فضای بسیار مطلوبی را برای حضوری موفق در تمام عرصه های مدیریتی،تصمیم سازی ،برنامه ریزی و حتی نمایندگی مجلس شورای اسلامی دارند،لذا باید این ظرفیت را قدر بدانند و در جهت نیل به اهداف و مطالبات مشروع زنان و دختران جوان که آینده سازان جامعه هستند استفاده نموده و با وضع قوانین بهینه و مطابق با شرایط و تحولات جامعه اقدام نمایند.

 

وی افزود:واقعیت این است که زنان همانند مردان ،شهروندان درجه یک جامعه محسوب می شوند و هیچ عاملی نمی تواند مانع از حضور موثر آنان در عرصه های مختلف جامعه باشد.

 

دکتر زمانی کیاسری تصریح کرد:آموزه های دین مبین اسلام همواره بر توجه به حقوق زنان تاکید دارد و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز بارها بر حضور موثر و هوشمندانه بانوان در عرصه تصمیم سازی های بزرگ جامعه نظیر انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید نموده اند.

 

وی افزود:بانوان جامعه باید درپرتو خودباوری و اعتماد به نفس با ایفای درست نقش تاثیرگذار خود سهم ۵۰درصدی خویش را مطالبه نمایند و در جهت استیفای حقوق مشروع خود تلاش کنند.

 

این مدرس دانشگاه با اشاره به روند وضع قوانین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:بررسی ها نشان می دهد روح جاری در بسیاری از این قوانین مبتنی بر نگاه مردانه و در واقع مردسالارانه است.

 

وی گفت:به دلیل در اقلیت بودن تعداد نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی،بسیاری از نیازمندیهای قانونی و مشروع زنان در فرآیند تدوین قوانین نادیده گرفته شده یا به تصویب نمی رسد.

 

دکتر زمانی کیاسری افزود:برای اصلاح چنین وضعیتی زنان باید حضوری موثرتر و آگاهانه تر و البته انتخابی هوشمندانه تر را در هفتم اسفندماه ۱۳۹۴ رقم بزنند.

 

18 نظرات
 1. کیاسری می گوید

  با سلام به آرزوی موفقیت برای خانم دکتر زمانی کیاسری در انتخابات ۷ اسفند ۹۴

 2. اصغری می گوید

  ایشان با دامادش رقابت می‌کند؟

 3. کیاسری می گوید

  باسلام جای تاسف دارد که کسی بخواهد برای ترقی خود دیگران را تخریب کند حال آنکه آن فرد کارکرد خوب داشته باشد یا نه! فکر می کنم مردم ما خوب را از بد تشخیص می دهند. در این دوره بخاطر تعداد زیاد نامزد چهاردانگه ایی شرکت کننده نباید چنین برخوردهایی وجود داشته باشد تا لااقل یک چهاردانگه ایی به مجلس راه یابد

  1. فرهنگی کیاسری می گوید

   کاش نمایندگان و مسولین مثل شما اینقدر حساس وزودرنج بودند که آلزایمر سیاسی را تخریب و توهین می دانستند . اونوقت دیگر میلیاردها پول این مملکت به راحتی از کشور خارج نمی شد که اتفاقا همیشه پای مسولین هم در میانه داستان هست. کاش مسولین می دانستند مردم خیلی خوب آنها را می بینند

 4. kiasariman می گوید

  خانم محترم در برخورد با شما نماینده محترم الزایمر نداشت چون شما را شناخت و خواهر خانمش را ریس بیمارستان کرد

  1. کیاسری می گوید

   کسی باید آویزون آقایان نماینده باشه که چیزی از خودش نداشته باشه. این خانم توانایی اجرابی و تخصص و تعهد و علم و سواد و مدرک معتبر و مرتبط را داراهستند .پس هیچ نیازی به آقای نماینده برای مو قعیت کاری ندارند.

 5. کاربر می گوید

  شما که توسط همین نماینده پست ریاستی گرفتید و همه از دست عملکرد شما ناراحت بودند

 6. کیاسری می گوید

  کاربر عزیز این بهترین روش برای توجیه عدم توانایی هرکس مثل شماست که موفقیت آدمهای دیگر امثال خانم دکتر زمانی را به خاطر داشتن پارتی بدانند.

  1. کاربر می گوید

   موفقیت ایشان در زمان ریاست بفرمایید در چه زمینه ای بود ما مطلع شویم همش……… بها دادن به افرادی که فقط بلد بودند چاکرم مخلصم بگویند بود و عاقبت همان افراد هم زیر پایش را خالی کردن

  2. کیاسری می گوید

   راه اندازی کلینیک تخصصی مصطفویان، مرکز رادیوتراپی دکتر شفیعی، کسب رتبه ۱ کشوری از لحاظ اعتبار و تراز وزارتخانه بهداشت، تجهیز اورژانس بیمارستان امام بعنوان مجهزترین اورژانس کشور و…. البته پیشنهاد می کنم برای اطمینان از صحت این آمار از دانشگاه علوم پزشکی سوال کنید تا متوجه شوید. سنگ آقای نماینده را به سینه نزنید.
   ضمنا اگه خانم دکتر اهل چاکرم نوکرم بود دیگه چرا باید زیر پاش خالی می شد؟

  3. کاربر می گوید

   در راه اندازی کلینیک و دیگر کارهای انجام شده طرح درمان و اموزش دانشگاه بود که راه اندازی و افتتاح شد و ربطی به فرد نداشت طرح کلی میباشد که باید اجرا شود حالا هر کسی ان را ربط به عملکرد خودش میدهد الله و علم که اکنون کلی طرحهای دیگر در دانشگاه موجود است ک باید پیاده شود

  4. کیاسری می گوید

   شما برو بخواب .مثل اینکه تو این دنیا نیستی. اگر همه بایدها تو هر سیستمی اجرا می شد حتما اداره بیمارستان و هرجای دیگه ای رو می سپردن به جنابعالی که ظاهرا به اجرای خودبخودی اعتقاد داری.

  5. کاربر می گوید

   اتفاقا در این دنیا هستم و ارتباط تنگاتنگ در کار اجرایی دارم پروسه کلینیک رادیو تراپی دکتر شفیعی ربطی به خانم دکتر زمانی نداشت دستور ریاست دانشگاه بود بنا بر صحبتی که از قبل با اقای دکتر شفیعی داشتند خوب است که نام کلینیک معرف این مو ضوع است که کار فرد مشخص است که با هزینه خود متقبل شده است و احداث کرده است و کارهای دیگر در پروسه زمانی خودش اجرا میشود

 7. مدافعان حرم می گوید

  خوشبختانه همین نماینده انقدر نفوذ و قدرت توانایی عملکرد داشت که بعضی افراد را بالابرد و همان شخصیت های به اصطلاح دوست آقای نماینده شدند رقیب آقای نماینده

  1. اکبری می گوید

   مگه کار نماینده بالا بردن آدم هاست.؟ که باعث خوشبختی شما شده؟

 8. احمد می گوید

  هوالجمیل .سرکارخانم دکتر زمانی ورود میمون ومبارکتان را به عرصه سیاست به موقع و بجا ارزیابی نموده این ورود شبیه روح است به پیکر افسرده زنان این حوزه انتخابیه که متاسفانه گپ و گفت های انچنانی عرصه مالک الرقابی صرفا برای نمایندگان مرد فراهم اورده بود. اولین گام را شما برداشته اید تا بانوان فرهیخته و تحصیل کرده که متاسفانه بعضا موفق به دریافت شغل مناسبی هم نمی شوند به خود امده و لباس نا امیدی را بتکانند. چرا که حق گرفتنی است واین راه که حق دفاع از حقوق مردم است فضای مناسب خودش را دارد و رنج ومشقاتش .وعوام فریبی ها و اتهامات و جوسازی های سیاسی خواص خودش را دارد که صرفا با اگاهی و هوشیاری و دقت نظر تحصیل کرده های جامعه را می طلبد انصافا شما راه نما شدید تا دیگر دختران و مادرانی که دلشان به حال جامعه و زحمات کارگران وکشاورزان وکارمندان و فرهنگیان ………و بیمارا ن ناتوان از درمان محکومین مالی دربند خانواده های انها و زنان بی سرپرستی که علیرغم نداری وبیکاری مورد سو ذن و درمعرض انواع مخاطرات می باشند هست امیدوارم با اتکال به یزدان پاک که مافی السابق توانمند .کوشا .و مخلص وخدمت گزار راستین باشی و از مردم فهیم وصبور وبه خصوص اقایان انتظار است در دفاع از حقوق و باور توانمندیهای زنان تحصیل کرده و متخصص باتمام وجود درحوزه انتخابیه ازشما حمایت نمایندتا بابی باشد برای دیگر زنان جامعه. در خاتمه حرفهای بی اساس گفتن وشنیدن ندارد وقت تلف کن است .ولی متاسفانه بعضی هنوز در عالم ذهن هستند و بخود هرگز نمی ایند برای انها هم ارزوی هوشیاری و زکاوت دارم و برای شما موفقیت توام با عمل کرد

  1. کاربر می گوید

   خانم زمانی اتفاقا جایی رئیس بیمارستان بودند که دو سوم پرسنل خانم بودند که از عملکرد ایشان ناراضی بودند و دوم اینکه تحصیلکرده هم بودند البته عدم کارایی یک فرد را هم تحصیلکرده میتواند تشخیص دهد هم ان روستایی بنده خدا که از بام تا شام در سر زمین خود کار میکند اینطور تفکیک نکنید در عرایض خودتان که منتقدین افراد عامی هستند و ستایش گران افراد تحصیلکرده با تشکر از سایت شما که تعامل گفتگو را برای همه میسر میسازد

 9. مصطفی انداوه می گوید

  بااتکا به خداوند متعالی شما تلاش تان را برای آبادی این مرزوبوم برداشته اید ویقین بدانید که خداوند کمک می کند چه نمایند باشید چه نباشید انسان وارسته اید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.