کد خبر:135919
پ
با وجود اعلام خروج از وضعیت قرمز| ۲۵۷ بیمار جدید

با وجود اعلام خروج از وضعیت قرمز| ۲۵۷ بیمار جدید کرونایی در مازندران شناسایی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، درحالی دوازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا در استان مازندران سپری می‌شود که با روند کاهشی دوباره شاهد اوج‌گیری مبتلایان در استان مارندران هستیم. این روزها استان مازندران در لیست نارنجی و زرد کرونایی قرار گرفته و باتوجه به شرایط استان دردسرهای کرونایی همچنان تداوم دارد. از سویی دیگر […]

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، درحالی دوازدهمین ماه از شیوع ویروس کرونا در استان مازندران سپری می‌شود که با روند کاهشی دوباره شاهد اوج‌گیری مبتلایان در استان مارندران هستیم.

این روزها استان مازندران در لیست نارنجی و زرد کرونایی قرار گرفته و باتوجه به شرایط استان دردسرهای کرونایی همچنان تداوم دارد.

از سویی دیگر محدودیت‌های کرونایی طی بیش از دو ماه گذشته در استان آغاز شده که کماکان تداوم دارد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این‌باره اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۲۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: طی همین مدت تعداد ۲۳۹ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان کرد: هم اکنون یک‌هزار و ۷۷ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۲۱ بیمار با علائم حاد تنفسی بستری هستند.

دکتر سیدفرزاد جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در ادامه  با اشاره به اینکه در حال حاضر ۲۱۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶ بیمار جدید بستری و ۳۹ بیمار هم  ترخیص شدند.

وی گفت: ۳۸ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به گزارش فارس، با بستری شدن تعداد ۲۵۷ بیمار کرونایی جدید طی ۲۴ ساعت گذشته  تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی و بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل به یک‌هزار و ۲۹۱ نفر رسید.

 /۸۶۰۳۴/ جلینک منبع اصلی مطلب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید

ساری، مجتمع میلاد نور
09114755194