پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

بازدید بخشدار و اعضای شورای بخش چهاردانگه از محل ساخت نیروگاه زباله سوز ساری+تصاویر

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ،سید محمد حسین سلطانی بخشدار و اعضا شورای بخش چهاردانگه و رودپی جنوبی و رشیدی معاون فنی شهردار ساری از محل ساخت نیروگاه زباله سوز ساری بازدید کردند.

3

 

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ،سید محمد حسین سلطانی بخشدار  و اعضا شورای بخش چهاردانگه و رودپی جنوبی و رشیدی معاون فنی شهردار ساری امروز یک شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵  از محل ساخت  نیروگاه  زباله سوز ساری بازدید کردند.

در این بازدید، بخشدار و اعضا شورای بخش از نزدیک در جریان ساخت  نیروگاه زباله سوز قرار گرفتند.

 

در این بازدید رشید معاون فنی شهردار ساری اظهار داشت:  با کمکی  که دولت نموده و قراردادی که منعقد شده است،شهرداری عزمش را جزم نموده که در ساخت این کارخانه تسریع نماید.

بنا به گفته این مقام مسئول حدود ۷۵ درصد از تجهیزات خریداری شده از کشور چین واردشده که مورد بازدید قرار گرفت و همچنین ساخت ابنیه ۳۵ درصد پیشرفت داشته است.

 

وی در پاسخ بخشدار چهاردانگه زمان پیش بینی شده برای شروع به کار این کارخانه را کی ارزیاب می نمایید اظهار داشت:  با عنایت به قرارداد منعقده و گارانتی دستگاه و تجهیزات شش ماه برای ساخت و شش ماه برای نصب و شروع بکار زمان لازم هست.

 

وی عنوان نمود شهردار به اینجانب ماموریت داده و تاکید نموده است برای تسریع در ساخت این کارخانه هفته یک روز در محل حاضر باشم و پیشرفت کار را نظارت نمایم.

 

 

 

3 نظرات
 1. اهالی روستای کوات می گوید

  از بخشدار محترم جناب آقای سلطانی کمال تقدیر و تشکر را داریم
  ممنونیم از اینکه به فکر مشکلات منطقه ما هستید و اولین اقدامو برای کارخانه زباله سوز انجام دادید

 2. منتقد می گوید

  باسلام واحترام
  بازهم عکسهای یادگاری می گیرندو می روندو……

  باسپاس

 3. دهیارروستای ولویه علیاء می گوید

  از زحمات بخشدار محترم تقدیر وتشکر به عمل می آید که تلاش در جهت رفع یکی از مشکلات اساسی و مهم منطقه(زباله) پیگیری می نمایند.(کردان)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.