کد خبر:3272
پ
۱۰

بازتاب خبر کمبود آب آشامیدنی روستای اراء در رسانه ها

  پیرو درج خبری با تیتر ” رنج مردم روستای اراء از کمبود آب آشامیدنی ” در پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، این خبر بازتاب خوبی در رسانه ها به خصوص در بین رسانه های استان مازندران داشت. به گزارش چهاردانگه نیوز، پایگاه های خبری مازنی نیوز ، اراء نیوز ، ساری نیوز ،شمال نیوز و […]

 

پیرو درج خبری با تیتر ” رنج مردم روستای اراء از کمبود آب آشامیدنی ” در پایگاه خبری چهاردانگه نیوز، این خبر بازتاب خوبی در رسانه ها به خصوص در بین رسانه های استان مازندران داشت.

10

به گزارش چهاردانگه نیوز، پایگاه های خبری مازنی نیوز ، اراء نیوز ، ساری نیوز ،شمال نیوز و شمال فردا این خبر را با تیتر ” رنج مردم روستای اراء از کمبود آب آشامیدنی ” کار نمودند.

پایگاه خبری اصلاح نیوز با ابراز گلایه از سفر خانوادگی فرماندار شهرستان ساری به کشور ترکیه پرداخت و در پایان از اداره آب و فاضلاب روستایی استان مازندران و شهرستان ساری و فرمانداری ساری توضیحاتی خواست.

پایگاه خبری بلاغ و بصیر، تیتری با عنوان “هنوز هم روستاهایی هستند که از کمبود آب آشامیدنی رنج می برند” را در خروجی سایت های خود قرار دادند.

پایگاه خبری رزمندگان شمال، این خبر را با تیتر “غفلت مسئولان استان از روستائی که از قضای روزگار دور افتاده است” کار نموده و سایت معرفی روستاهای ایران نیز این خبر را با تیتر “کمبود آب در روستای اراء” منتشر کرده است.

هم چنین “بی آبی در روستایی با چندین خانواده شهید”، تیتر پایگاه خبری شهدای ایران و سایت خادم الشهدا بوده است.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید