کد خبر:112391
پ
barf-jadeh

بارش برف و لغزندگی محور کیاسر/رانندگان تجهیزات کامل زمستانی همراه داشته باشند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، بارش برف در محور کیاسر به ویژه در مناطق بالادست از شب گذشته آغاز شده و مناطق بالادست بخش چهاردانگه را سفیدپوش کرده است. این بارش برف به ویژه موجب لغزندگی سطح جاده در محور ساری – کیاسر – سمنان و مه آلود شدن و کاهش دید شده است […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه، بارش برف در محور کیاسر به ویژه در مناطق بالادست از شب گذشته آغاز شده و مناطق بالادست بخش چهاردانگه را سفیدپوش کرده است.

این بارش برف به ویژه موجب لغزندگی سطح جاده در محور ساری – کیاسر – سمنان و مه آلود شدن و کاهش دید شده است که به همین دلیل اگر چه عبور و مرور در این محور همچنان جریان دارد ولی رانندگانی که قصد عبور از این محور را دارند ضمن رعایت نکات ایمنی در هنگام رانندگی و توجه به ماموران راهنمایی و رانندگی حتما خودرو خود را به وسایل زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.

بنا بر اعلام سازمان هواشناسی این وضعیت جوی کم و بیش تا پایان هفته بر منطقه حکم فرما خواهد بود. در صورت اعلام پلیس راه و مسئولین امر در این حوزه در اعلان های ترافیکی و یا انسداد در این محور از طریق همین رسانه به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین لازم است رانندگان وضعیت راه‌ها را از طریق سامانه ۱۴۱ استعلام کنند تا با مشکلی مواجه نشوند.

 

 

 

کلیدواژه : برفجاده کیاسر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید