کد خبر:131222
پ
۳۳۲۱۷۲۹.jpg

بارش باران در برخی راههای مازندران/ اعمال محدودیت ترافیکی از فردا

سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ترافیک عادی و روان محورهای استان افزود: با توجه به بارش پراکنده و مه آلود بودن برخی مسیرها از جمله محدوده گدوک سوادکوه و ارتفاعات از رانندگان درخواست می‌شود تا در تردد از محورهای استان به هشدارهای راهنمایی و رانندگی توجه بیشتری داشته باشند. […]

سرهنگ علیرضا قدمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ترافیک عادی و روان محورهای استان افزود: با توجه به بارش پراکنده و مه آلود بودن برخی مسیرها از جمله محدوده گدوک سوادکوه و ارتفاعات از رانندگان درخواست می‌شود تا در تردد از محورهای استان به هشدارهای راهنمایی و رانندگی توجه بیشتری داشته باشند.

وی همچنین با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی از ظهر چهارشنبه تا صبح شنبه بعد در راه‌های استان اعمال می‌شود، اظهار داشت: تردد در محور کندوان روز جمعه از ساعت ۱۷ تا ۲ بامداد از کرج و ابتدای آزادراه به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و از ساعت ۲۰ تا ۲ بامداد نیز تردد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یکطرفه و ممنوع می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین در محور هراز نیز تردد از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه از رودهن به آمل ممنوع و در صورت ترافیک سنگین از ساعت ۲۰ تا ۲۴ از آب اسک به رودهن یکطرفه می‌شود.

کد خبر ۵۰۳۶۲۶۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید