پایگاه خبری چهاردانگه
بخش چهاردانگه شهرستان ساري

اگر تغییر فرماندار ساری صحت داشته باشد نتیجه انتخابات ازپیش‌تعیین‎شده است/برای حضور در انتخابات مردد شدم

دولت به این دلیل این زمان را برای تغییر در فرمانداری مرکز استان انتخاب کرد که توان مقابله با آن نباشد تا شعور مردم را به بازی بگیرد، مگر کسانی که اکنون در حال خدمت هستند، توان چهار ماه اداره شهرستان را ندارند که در این زمان حساس دست به چنین کاری می‌زنند

10

 

پایگاه خبری چهاردانگه: سیدرمضان شجاعی‌کیاسری با انتقاد از عملکرد استاندار مازندران، اظهار کرد: خود آقایان در وزارت کشور اعلام کردند که تمام عزل و نصب‌ها ۶ ماه قبل از انتخابات تمام می‌شود اما چه شد که تنها ۴ ماه مانده به آن تاریخ حساس قصد تغییر فرماندار مرکز استان را دارند.

وی با تاکید بر لزوم جذب آرا و حضور ملت در انتخابات آینده، افزود: اقدامات شتاب‌زده حتماً شائبه‌هایی ایجاد می‌کند و بی‌اعتمادسازی مردم را در پی دارد و این به معنای دلسری ملت برای حضور در پای صندوق رأی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه، دولت با اینگونه اقدامات به‌دنبال وارد کردن وکلای خود به مجلس است، تصریح کرد: فرد مطرح‌شده برای سمت فرمانداری ساری، مبانی روشن و افراطی دارد و قطعاً در این زمان کم مانده تا انتخابات آینده، این تغییر جو سیاسی، ساری را متشنج می‌کند.

شجاعی با بیان اینکه دولت به‌دنبال تغییر در روند انتخابات است، اضافه کرد: دولت با سیاستی خاص به‌دنبال وارد کردن وکلای خود به مجلس است، اقدماتی که نه ملت در آن تدبیری می‌بینند و نه امیدی به آینده دیده می‌شود.

وی ادامه داد: دولت به این دلیل این زمان را برای تغییر در فرمانداری مرکز استان انتخاب کرد که توان مقابله با آن نباشد تا شعور مردم را به بازی بگیرد، مگر کسانی که اکنون در حال خدمت هستند، توان چهار ماه اداره شهرستان را ندارند که در این زمان حساس دست به چنین کاری می‌زنند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: حال اگر این انتصاب صحت داشته باشد، استاندار مازندران کلیات انتخابات مجلس در مرکز استان را زیرسوال برد، نتیجه انتخابات ساری قابل پیش‌بینی شد و هم خودم و دیگر کاندیداها را برای حضور در انتخابات پیش رو مردد کرد، زیرا اگر به این منوال پیش رود انتخابات یک نمایش است.

10 نظرات
 1. کیاسر می گوید

  منظورشان این است که اگر آقای واحدی باشد رای آقای شجاعی تضمین است

  1. اصغری می گوید

   دقیقا زدید توی خال.

 2. reza می گوید

  ب امید موفقیت دکتر در انتخابات.دکتر به کارت با قدرت ادامه بده

 3. حسین می گوید

  اگر طی این چندین سال به همین شکلی که الان داری از حق خودت دفاع میکنی از حق مردم فهیم مردم مازندران دفاع می کردی لازم نبود اینهمه نگران آینده سیاسی خودت باشی آقای دکتر!

 4. همین جایی ام می گوید

  جناب کتر خودکار سبز و سیاه نوشتنت یادم نمیره!!!!!!!!
  نامه ازت خواستم ولی با خودکار سیاه نوشتی در همون حین عزیزی دیگر امد و نامه ای که نوشتی با سبــز بود خیلی هم گرم تحویل گرفتی
  همیشه به ما میرسی میگی نمیشه اما برای بقیه میشه
  تا حالا کجا بودی که طی این چند ماه حضورت پر رنگ شدش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بوی انتخابات می اید
  این رو بدون مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمیشه…

 5. همین جایی ام می گوید

  تا بودی برای خاندان خودت بودی دست شون رو گرفتی مشغول به کارشون کردی
  حالا جوونای مردم باید با اون مدرک لیسانس و فوق لیسانس با تواناییهای زاید الوصف بلاتکلیف باشند

 6. مرتضی امینی کیاسری می گوید

  ادم اگه کارش درست باشه از جابجایی فرماندار که هیچ حتی از استاندار هم نمیترسه شما که از چندین ماه پیش تمام عزل و نصب ها رو به نفع خودتون تو منطقه انجام دادین . با این حرف شما یعنی همه ی مناصب یک دست به نفع شما بشه . از یک نماینده مجلس بعیده همچین حرفی بزنه

 7. BI NAM می گوید

  هیچ عملکرد مثبتی نه برای استان ونه برای مردم منطقه وشهرت کیاسرنداشتی ما دوبار بخاطر بومی گرایی بهت رای دادیم ولی خیری ندیدیم حتی اگه واحدیم فرماندار باشه رای نمیاری آقاااااااااااااااااااااااااا مردم عاقل شدن دیگه

 8. بی سواد می گوید

  واقعا چنین اظهار نظری عجیبه برای انسان سیاستمداری مثل شما که کل سیستم انتخابات رو زیر سئوال بردین حالا من بیسوادو بی اطلاع چطور شک نکنم به کل انتخاباتی که عزل ونصب یه فرماندار شمارو چنین پریشان کرده یااینکه اصلا ولش کنین راستی امسال میگن خیلی سرده گاز شنیدم ده سال دیگه ببخشید ده ماه دیگه دم در خونه کیاسریها میرسه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. راستگو می گوید

  دستت درد نکنه اقای مدیر سایت
  دیگه نظرات بنده رو هم ثبت نمیکنی
  اخه بنده از چیزهایی خبر دارم که توی مدیر جز خوابشم نمیبینی
  حضرتعالی متوجه فعالیتهای خودت باش
  فردا براش دلیل خوبی داشته باشی و گرنه حسابت با کرام الکاتبینه
  یک نصیحت
  همه فعالیتهات تحت نظر ……….. خیلی مواظب خودت باش
  خدا حافظ برای همیشه با این سیاستهای سرکوبگرانت خوش باش
  شایدم …………شاید که نه………..به هرحال صحبت حق و حسابه دیگه 😉

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.